2023-04-13 14:47:21

Mārketinga speciālists /-e

CVMarket.lv klients
No 1700 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Auto pārvadājumu tirgus līderis un stabils uzņēmums ar 30 gadu pieredzi, Kurbads un Ko, SIA aicina darbā mārketinga speciālistu, kurš būs atbildīgs par holdinga mārketinga un komunikācijas procesiem, sociālo tīklu satura veidošanu un uzturēšanu.

Galvenie pienākumi:

  • Uzņēmumu grupas sociālo tīklu kvalitatīva satura radīšana un pārvaldīšana.
  • Reklāmas tekstu un vizuālā satura veidošana un izpratne par to pielāgošanu dažādiem kanāliem/ medijiem.
  • Mārketinga ideju ģenerēšana, izpēte un dažādu radošo projektu īstenošana.
  • Sadarbība ar pakalpojumu sniedzējiem.
  • Digitālā satura vides aktualitātes monitorings.
  • Publicitātes un iekšējo pasākumu iniciēšana un organizēšana.

Prasības kandidātiem

Nepieciešamās prasmes un īpašības:

  • Atbilstoša izglītība mārketinga nozarē.
  • Praktiska profesionālā pieredze sociālo tīklu pārvaldīšanā un kvalitatīva satura veidošanā ne mazāk kā 2 gadi.
  • Spēja iniciēt un vadīt mārketinga projektus.
  • Mērķtiecība uzdevumu izpildē, enerģiska, atbildīga un pozitīva personība.
  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.
  • Priekšrocības kandidātiem ar foto/video montāžas iemaņām.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Pieredzi vairāku sfēru organizāciju mārketingā.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 1700.00 EUR (bruto) + bonusus.
  • Draudzīgus kolēģus, mājīgu un mūsdienīgu darba vidi.
  • Apmācības kvalifikācijas paaugstināšanai.
  • Iespēju ierosināt un vadīt dažādas mārketinga iniciatīvas.
  • Saliedēšanās pasākumus un jaunākās tehnoloģijas ikdienas darbam.

Darbu organizējam klātienē mūsu ērtajā birojā, un meklējam kolēģi pilnas slodzes darba laikam darba dienās.

Pateicamies par izrādīto interesi un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri izraudzīti nākamajai atlases kārtai.