Atrašanās vieta: Vidzeme
Darba amata apraksts: pilna slodze
Papildus informācija: pastāvīgs darbinieks

Alga: 1050 - 1200 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Ievadīts: 2020. gada 2. oktobris
Sludinājums publicēts līdz:2020. gada 31. oktobris

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā (kā reģistrēts vai nereģistrēts lietotājs).

Darba apraksts

Uzņēmums meklē mehāniķi Vidzemes, Latgales reģionā.

Pienākumi:

  • veikt pacēlājtehnikas remontus un apkopes, kā arī sniegt tehnisko atbalstu nomas punktos un klientu objektos, kas atrodas Vidzemes un Latgales reģionā;
  • uzturēt iekārtas labā tehniskā stavoklī.

Prasības kandidātiem

Mums ir svarīgi:

  • izpratne par elektrosistēmu un hidraulisko sistēmu darbībām;
  • zināšanas iekšdedzes dzinēju remontā;
  • amatam atbilstoša izglītība un autovadītāja apliecība;
  • vēlme no sirds darboties spēcīgā un saliedētā komandā.

Atalgojums: 1050-1200 EUR bruto mēnesī (algas līmenis atkarīgs no kandidāta iepriekšējās darba pieredzes, prasmēm un atbilstības prasībām).

Tehniskais nodrošinājums:

Mes nodrošinām darba apģērbu un instrumentus, darba automašīnu, portatīvo datoru, planšeti un mobilo telefonu.

Spēcīga komanda:

Mēs piedāvājam darbu profesionālā komandā un nodrošinām darbam nepieciešamās apmācības.

Starptautiska pieredze:

Mēs garantējam darbam nepieciešamās apmācības, sociālās garantijas un apdrošināšanu.

Esi ieinteresēts? Pievienojies mums!

Darba sludinājuma numurs
#210836

Atrašanās vieta:
Vidzeme
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 31. oktobris
Ievadīts:
2020. gada 2. oktobris

Mehāniķis/-e Vidzemes, Latgales reģionā Mehāniķis/-e Vidzemes, Latgales reģionā

Storent, SIA

STORENT grupa ir tehnikas nomas uzņēmums, kas ar lieliskiem panākumiem darbojas Baltijas reģionā, kā arī Zviedrijā, Somijā un Krievijā. Mēs nestāvam uz vietas, mums patīk jauni izaicinājumi un "neiespējamās misijas", lai īstenotu vispārgalvīgākās idejas. Labprāt savas rindas papildināsim ar aizrautīgiem un dedzīgiem komandas biedriem, kuriem šķēršļi ir tikai ceļazīmes uz mērķi. Ja domā plašāk un mērķē augstāk, ja lieliski saproties ar cilvēkiem un vēlies gūt pieredzi starptautiskā uzņēmumā, tad Tava vieta ir mūsu vidū!

Skatīt visu

Mehāniķis/-e Vidzemes, Latgales reģionā
You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!