Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Noliktavas darbinieks/-ce

CVMarket.lv klients
Ķekavas novads

Darba apraksts

Tsc Duals ir auto preču vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmums ar 20 gadu pieredzi šajā jomā.

Uzņēmums aicina darbā noliktavas darbinieku/-ci.

Darba pienākumi:

  • pasūtījumu komplektēšana;
  • preču pieņemšana;
  • inventarizācijas veikšana;
  • preču kvalitātes kontrole;
  • preču aplīmēšana.

Prasības kandidātiem

  • dzīvesvieta Ķekavā vai tās apkārtnē tiks uzskatīta par priekšrocību;

  • darba pieredze noteiktajā jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • patstāvīgu un atbildīgu darbu draudzīgā kolektīvā;
  • stabilu atalgojumu (bruto 700 - 800 EUR).

Darba vieta: Noliktava, kas atrodas “Balteglēs”, Ķekavā, Ķekavas novadā, LV-2123.

Sazināsimies ar otrās kārtas kandidātiem.

Personu dati tiek apstrādāti saskaņā ar normatīvo aktu prasībām par fizisku personu datu drošību un aizsardzību.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208216