Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdevējs/a - konsultants/e Ādažos

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 199601

Darba sludinājuma numurs

199601

Darba apraksts

Pievienojies Drogas kolektīvam Ādažos, Rīgas gatvē 5, T/C "Apelsīns".

Prasības kandidātiem

  • Latviešu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

Mēs Tev piedāvājam daudz labumus -

  • Stabilu atalgojumu 550 – 750 € (bruto)/mēnesī (jo vairāk strādā, jo vairāk nopelni).
  • Dubultā apmaksātas gan stundas svētku dienās, gan virsstundas.
  • Ikmēneša prēmijas.
  • Veselības apdrošināšanu.
  • Darbinieka atlaižu karti pirkumiem veikalos Drogas.
  • Visas sociālās garantijas.
  • Tev ērtāko darba laiku, iespēju apvienot darbu ar mācībām/ ģimeni/ hobijiem un iegūt vērtīgu darba pieredzi.
  • Atbalstu no pieredzējušiem darbiniekiem un feinu ievadi darbā.
  • Kolektīva pasākumus, konkursus, aktivitātes un dāvanas (#VairākNekāVeikals, #VairākNekāDarbs).
  • Karjeras izaugsmes iespējas – iespēju ātri kļūt par vecāko pārdevēju-konsultantu / veikala vadītāju/ biroja darbinieku.

Jebkādi Drogām sniegtie personu dati tiks apstrādāti atbilstoši piemērojamiem tiesību aktiem par datu aizsardzību un tiks izmantoti tikai personāla atlasei. Mēs glabājam personu datus 1 gadu, pēc tam tos anonimizējam vai iznīcinām. Vairāk informācijas par tiesībām uz privātumu un kā sazināties ar mums, atrodams mājas lapā Privātuma politikas sadaļā.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Ādažu novads
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 10. oktobris
Ievadīts:
2019. gada 11. septembris
Bruto alga:
No 550 līdz 750 EUR mēnesī

AS Drogas ir lielākais kosmētikas, veselības un sadzīves preču mazumtirdzniecības tīkls Latvijā un Lietuvā ar 137 veikaliem un vairāk kā 1250 darbiniekiem. Drogas ir nepārtaukti augošs uzņēmums un tirgus līdersi savā segmentā.