Darba sludinājuma numurs

195338

Darba apraksts

Pārdevēj/konsultant, ja vēlies nopelnīt no 730 līdz 1000 Euro (brutto), tad pievienojies DANIJA kolektīvam!

Danija - lielākais apavu tīkls Baltijas valstīs. Veikalu tīkls sastāv no 33 veikaliem Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.
Veikalos tiek piedavāti tādu brendu apavi kā: Otre, Lorenzo, Vagabond, Lacoste, GANT, Tommy Hilfiger, Gabor, New Balance, Bugatti, Puma, Nike, Caprice, Tamaris, Rieker.

Tavi pienākumi:
• Aktīva, laipna un profesionāla klientu apkalpošana.
• Preču pieņemšana un izlikšana tirdzniecības zālē.
• Komandas darbs.

Prasības kandidātiem

Ja Tu esi:
• Komunikabls, aktīvs, ar vēlmi sevi pierādīt.
• Esi strādājis tirdzniecībā.
• Pārzini latviešu, krievu valodas.
• Maiņu darbs Tev nav problēma.

Uzņēmums piedāvā

Mēs Tev piedāvājam:
• Darbu stabilā uzņēmumā.
• Draudzīgu kolektīvu.
• Apmācības.
• Konkurētspējīgu atalgojumu 730-1000 Euro (brutto, iekļauti bonusi) pilnas slodzes darbiniekam.

Gaidīsim Jūsu CV! Lūdzam norādīt vēlamo darba vietu.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 14. jūnijs
Ievadīts:
2019. gada 16. maijs
Bruto alga:
No 730 līdz 1000 EUR mēnesī
Reģistrācijas Nr.
Reģ. nr.: 40103247340

Jums būs iespēja pieteikties vakancei, ar vai bez reģistrācijas, nākošajā lapā.

Pārdevējs/a - konsultants/e

DANBALT FOOTWEAR, SIA

Veikalos tiek piedavāti tādu brendu apavi kā:Otre, Lorenzo, Vagabond, Lacoste, GANT, Tommy Hilfiger, Gabor, New Balance, Bugatti, Puma, Nike, Caprice, Tamaris, Rieker.

Informācija par uzņēmumu