Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdošanas menedžeri/-es darbam Liepājā, Daugavpilī un Rīgā

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 201282

Darba sludinājuma numurs

201282

Darba apraksts

GRASS Baltic, viens no straujāk augošajiem uzņēmumiem mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu tirdzniecības jomā, aicina pievienoties savā komandā cilvēkus – pārdošanas menedžerus darbam ar auto preču veikaliem un automazgātavām, saimniecības preču vairumtirgotājiem un veikaliem, kā arī ar uzkopšanas servisu uzņēmumiem. Meklējam cilvēku darbam Liepājā, Daugavpilī un Rīgā.

Tavi pienākumi:

  • sistemātisks darbs ar esošajiem klientiem;
  • jaunu klientu piesaiste;
  • darbs ar esošo datubāzi un tās pilnveidošana;
  • aktīva piedalīšanās pārdošanas stratēģijas un taktikas izstrādē un pilnveidošanā;
  • produktu prezentācijas.

Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām no Tevis:

  • izcilas komunikācijas prasmes;
  • prasmi ieklausīties un sadzirdēt;
  • spēju izprast klientu vēlmes;
  • vēlmi atrisināt jebkuru situāciju;
  • iepriekšēju pieredzi B2B attiecībās;
  • autovadītāja apliecību, B kategorija.

Uzņēmums piedāvā

Mēs Tev piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu un bonusu sistēmu, atkarībā no sasniegtajiem rezultātiem;
  • patīkamu, draudzīgu un atvērtu darba atmosfēru;
  • apmācības un profesionālās izaugsmes iespējas;
  • biroja atrašanās vietu Āgenskalnā.

Gaidīsim Jūsu CV un īsu pieteikuma vēstuli!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Latvija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 13. novembris
Ievadīts:
2019. gada 31. oktobris
Bruto alga:
500 - 1500 €/mēn

GRASS Baltic – strauji augošs uzņēmums mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu tirdzniecības jomā.