2023-04-13 14:47:21

Pārdošanas menedžeris/-e

CVMarket.lv klients
No 702 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Meklējam aktīvus un mērķtiecīgus cilvēkus, kuri māk un viņiem patīk pārdot, pārdošanas menedžera vakancei stomatoloģijas jomā. Ja esat talantīgs pārdevējs kādā citā jomā, droši sūtiet pieteikumu, jo piedāvājam apmācības.

Prasības kandidātiem

  • Teicamas latviešu valodas zināšanas, labas krievu valodas zināšanas, angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Darba pieredze aktīvās pārdošanas jomā.
  • Teicamas iemaņas darbā ar MS Office.
  • Sekmīgā pārdošanas pieredze.
  • Prasme komunicēt ar klientiem dažādās situācijās.
  • Prasme pārliecināt.
  • Prasme organizēt savu darbu.
  • Orientēts mērķu sasniegšanai.
  • Jaunu klientu piesaistīšana (telefonu pārrunas, tikšanas).
  • Autovadītāja tiesības B kategorija.
  • Vēlme attīstīties un augt kopā ar kompāniju.
  • Uzņēmums piedāvā

  • Mūsdienīgo ofisu ērtā atrašanās vietā.
  • Apmācības.
  • Intensīvu un dinamisko darbu strauji augošā kompānijā.
  • Interesantu darbu.
  • Apmaksa pēc padarītā (pamatalga+bonusi). Gaidīsim Jūsu CV ar norādi "Pārdošanas menedžeris/-e"! Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".