Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdošanas projektu vadītājs/-a

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 193482

Darba sludinājuma numurs

193482

Darba apraksts

SIA "Ankravs Inc." aicina savai komandai pievienoties mērķtiecīgu, neatlaidīgu, aktīvu un pozitīvi noskaņotu kolēģi – pārdošanas projektu vadītāju.

Ja Tev patīk:

• izbaudīt gandarījumu no jaunu klientu piesaistīšanas;
• prezentēt uzņēmuma produktus un pakalpojumus;
• sasniegt izvirzītos mērķus;
• plānot un realizēt mārketinga aktivitātes.

Prasības kandidātiem

Ja Tu spēj:
• pamatoti un konstruktīvi vadīt sarunas;
• izteikties un pārliecināt;
• brīvi komunicēt latviešu un krievu valodā;
• būt radošs un dalīties ar savām idejām uzņēmuma attīstībā.

Uzņēmums piedāvā

Mēs Tev piedāvājam:
• fiksētu atalgojumu un piemaksas atkarībā no rezultātiem;
• iespēju augt un gūt unikālu darba pieredzi;
• dinamisku un stabilu darbu;
• apmaksātas pusdienas;
• draudzīgu kolektīvu.

Priekšroka tiks dota kandidātiem ar pieredzi klientu apkalpošanā un aktīvā pārdošanā pa tālruni.

Darba laiks: pilna slodze
Darba vieta: Rīga, Kalnciema iela 137a

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 28. marts
Ievadīts:
2019. gada 15. marts

ANKRAVS veiksmīgi darbojas jau 20 gadus un šobrīd Latvijā ir viens no stabilākajiem un konkurētspējīgākajiem uzņēmumiem programmatūras izstrādes sfērā. Šajā laika posmā esam pilnveidojuši un izstrādājuši profesionālas finanšu grāmatvedības, uzskaites un lietvedības programmas, kuras veidotas balstoties uz uzņēmuma vajadzībām. Programmas paredzētas plašai auditorijai: dažādu nozaru uzņēmumiem, veikaliem, vairumtirdzniecības noliktavām, pārstrādes uzņēmumiem, ražotnēm.