2023-04-13 14:47:21

PAVĀRS

CVMarket.lv klients
No 620 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

„Rehabilitācijas centrs „Līgatne””

aicina darbā:

PAVĀRU

Mēs piedāvājam:

  • Pilnas slodzes darbu profesionālā komandā;
  • Stabilu darba vidi, atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu;
  • Adekvātu atalgojumu (no EUR 620,00 bruto), kā arī sociālās garantijas;

Prasības:

  • Zināt un ievērot ēdienu gatavošanas tehnoloģiju un ēdienu noformēšanas tehniku;
  • Orientēties sava darba plānošanā un darba organizācijā;
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta un iniciatīva;
  • Prasme organizēt savu darbu;
  • Prasme strādāt gan komandā, gan patstāvīgi un pozitīva attieksme pret darbu.

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: *********

vai zvanīt pa tālr.: *********

Adrese: “Skaļupes”, Līgatnes pag., Līgatnes nov., LV–4110

Iepriekšēja pieredze līdzvērtīgā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Līgatnes novada iedzīvotājiem tiks dota priekšroka!

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa ietvaros, kā arī sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti otrai atlases kārtai!