2023-04-13 14:47:21

PFLEGEKRAFT IN DEUTSCHLAND (M/W/D)

CVMarket.lv klients
No 1400 €/mēn. Neto

Darba apraksts

Vai vēlaties strādāt par atsaucīgu kopēju/aprūpētāju Vācijā? Tad nāciet pie mums, mēs pieņemsim Jūs darbā!

Jūsu uzdevumi:

  • Pamata apkopes darbu veikšana
  • Mājsaimniecības darbi
  • Sociālā aprūpe

Prasības kandidātiem

Jums ir:

  • (Vēlama) pieredze vecāka gadagājuma cilvēku un invalīdu aprūpē/kopšanā
  • Saziņai nepieciešamās vācu valodas zināšanas
  • Empātija
  • Vēlme dzīvot pacienta mājsaimniecībā
  • Spēja darboties patstāvīgi
  • Prieks strādāt ar cilvēkiem, kuriem nepieciešama aprūpe

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Atalgojumu virs vidējā līmeņa
  • Vācijas darba tiesiskās attiecības ar veselības apdrošināšanu un pensiju iemaksām
  • Vecākiem: iespējas pieteikties bērna pabalstam
  • Bezmaksas ēdināšanu un izmitināšanu
  • Ja piemērojams, ceļa izdevumu atlīdzināšanu
  • Intensīvu ievadu darbā
  • Sertificētas apmācības
  • Profesionāļu atbalstu un norādījumus
  • Intensīvu personāla nodaļas atbalstu
  • Ļoti motivētu un koleģiālu komandu

Piesakieties jau šodien un kļūstiet par daļu no mūsu komandas!

Lūdzu, sūtiet mums pieteikuma dokumentus uz e-pastu: Ihre Bewerbungsunterlagen senden Sie uns bitte per Mail an: praca[at]1apflegemax24.de