You've found an archived job ad

It's time to move on. There are new & better jobs waiting for you!

View new job ads
Joboffer number #211446

Sales Specialist

CV Market´s client
Rīga
Job ad expired!

Pārdošanas speciālists/-e

Job Description

Latvian Start-up company is looking for a new team member.

Our area of expertise is IT system development – we have developed an innovative product which allows companies to manage large amounts of customer records, starting from initial registration/ application for service and daily communication and ending with provision of service, management of incoming/ outgoing payments, etc.

Our potential customers and partners are companies which are working with end-consumer claims and/ or complaints, such as, compensation claim agencies, consumer representatives or agencies defending consumers which have suffered financial losses from retailers that have been part of cartel agreements, insurance companies, legal offices and other companies working with private persons.

Your responsibilities:

Your key responsibility will be finding and communicating with the companies that suit our customer profile and gradually increasing our subscribers list. In other words, you will be responsible for:

  • Search and attraction of new customers/ subscribers.
  • Presentation of our IT system (mostly on-line via video calls).
  • Daily communication with new and existing customers/ subscribers.

Requirements

Candidate requirements:

  • Previous experience in sales, preferably in sales of ERP, CRM systems or other software.
  • Good command of English.
  • Good computer skills (mostly MS Office).
  • Energy and motivation to achieve the goals.
  • Project management skills will be considered an advantage.

Company offers

Our offer:

  • Work in modern office with free coffee and other amenities.
  • Friendly and results-oriented team.
  • Ability to learn and participate in team-building activities.
  • Basic salary starting from 1000 EUR/month plus performance bonuses.
  • Opportunities for career growth.

If you feel that you are the person we are looking for, don't hesitate and apply by sending us your Cover letter and CV.

Darba apraksts

Latvijas Start-up uzņēmums meklē jaunu komandas biedru.

Mūsu darbības sfēra ir IT sistēmas izstrāde – mēs esam izstrādājuši inovatīvu produktu, kas ļauj uzņēmumiem pārvaldīt lielu apjomu ar klientu pieteikumiem, tostarp, ietver plašas funkcionālās iespējas pieteikumu un ar tiem saistīto datu apstrādei sākot no pieteikumu reģistrēšanas, juridisko dokumentu automātiskas izsūtīšanas un ikdienas komunikācijas pārvaldības līdz pat gala pakalpojuma sniegšanai/ pasūtījuma izpildei, ienākošo un izejošo maksājumu vadības un tml.

Mūsu potenciālie klienti un sadarbības partneri ir uzņēmumi, kas apstrādā privātpersonu prasības un/ vai sūdzības, kā, piemēram, aviokompensāciju aģentūras, kompānijas kas pārstāv klientus karteļu lietās, apdrošināšanas aģentūras un brokeri, tūrisma aģentūras, juridiskie biroji, kā arī koplietošanas centri (Shared Services Centers), un citi uzņēmumi, kas sniedz administrācijas pakalpojumus uzņēmumu iekšienē vai uz āru un apstrādā darbinieku/ privāto klientu prasības.

Darba pienākumi:

Tavs galvenais pienākums būs meklēt un atrast uzņēmumus, kas atbilst mūsu klienta profilam un kam mūsu IT risinājums varētu palīdzēt atvieglot ikdienas darbu (t.i. sakārtot komunikācijas un pieteikumu/ sūdzību apstrādes procesus ar klientiem), tādējādi, pakāpeniski palielinot mūsu klientu bāzi. Citos vārdos, tu būsi atbildīgs par:

  • Jaunu klientu meklēšanu un piesaisti Eiropā un trešajās valstīs.
  • Mūsu IT sistēmas prezentēšanu (pārsvarā on-line režīmā ar video zvanu palīdzību).
  • Ikdienas komunikāciju ar jauniem un esošajiem klientiem.

Prasības kandidātiem

  • Iepriekšējā pieredze pārdošanā, vēlams ERP, CRM sistēmas vai citas programmatūras pārdošanā.
  • Teicamas angļu valodas zināšanas.
  • Labas prasmes darbā ar MS Office.
  • Enerģija un motivācija attīstīties, sasniegt mērķus.
  • Projektu vadības prasmes tiks uzskatītas par priekšrocību.

  • Darbs mūsdienīgā birojā ar bezmaksas kafiju un citiem labumiem.
  • Draudzīga un uz panākumiem orientēta komanda.
  • Iespēja mācīties un piedalīties dažādos komandas saliedēšanas pasākumos.
  • Pamata alga sākot no 1000 EUR/ mēn. plus bonusi par sasniegto rezultātu.
  • Iespējas karjeras izaugsmei un attīstībai.

Ja tu jūti, ka esi tas cilvēks, kuru mēs meklējam, tad droši piesakies, sūtot mums savu Pieteikuma vēstuli un CV!

Darba sludinājuma numurs
#211446

Location:
Rīga
Job type:
full-time
Additional info:
employee
Gross salary: From 1000 €/m After tax
Expiration date:
21 November 2020
Published:
23 October 2020

Mūsu darbības virziens - izglītojam aviopasažierus par ceļojumiem kopumā un palīdzam atgūt kompensācijas kavētu/atceltu reisu gadījumos.

View More

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 1000 €/mēn Pēc nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 21. novembris
Ievadīts:
2020. gada 23. oktobris

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!