2023-04-13 14:47:21

Skolotāji/-as

CVMarket.lv klients
No 880 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Tālmācības vidusskola mazākumtautības pamatizglītības un vidējās izglītības programmu realizēšanai, aicina darbā:

  • šākumskolas skolotājus darbam no 1. līdz 3. klasei (dzimtā valoda – krievu);
  • mazākumtautības (krievu valodas) skolotājus darbam no 1. līdz 6. klasei (dzimtā valoda krievu);
  • latviešu valodas skolotājus darbam no 1. līdz 6. klasei (dzimtā valoda – latviešu);
  • angļu valodas (kā pirmās svešvalodas) skolotājus;
  • matemātikas skolotājus;
  • ķīmijas skolotāju;
  • fizikas skolotāju;
  • bioloģijas skolotāju;
  • ģeogrāfijas skolotāju;
  • sporta skolotāju;
  • mūzikas skolotāju.

Galvenie pienākumi:

  • izmantojot pamatizglītības (pirmā posma) programmu, izstrādāt tematiskos plānus savā mācību priekšmetā;
  • sagatavot un uz mācību platformas izvietot nepieciešamos mācību materiālus, tos regulāri papildināt un atjaunot;
  • mācību stundas vadīt, izvēloties interaktīvas mācību metodes, atbilstoši konkrētajam vecuma posmam un mācību programmai;
  • sniegt skolēniem atgriezenisko saiti un vērtējumu par paveikto;
  • ievērot izglītības iestādes noteikto darba kārtību un citus saistošos normatīvos aktus un ētikas normas.

Prasības kandidātiem

Ja esi aizrautīgs, prasmīgi lieto modernās tehnoloģijas un Tev ir:

  • iegūta augstākā pedagoģiskā izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • vismaz trīs gadu darba pieredze vispārējās vai pamatizglītības iestādē;
  • izpratne par izglītības jomu reglamentējošiem tiesību aktiem, kā arī mācību darba metodiku;
  • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Atalgojumu saskaņā ar tarifikāciju, sākot ar 880.00 EUR bruto par slodzi (30 stundām).

Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli ar norādi “Skolotāja vakance” sadaļā "Pieteikties" gaidīsim līdz 2021. gada 22. decembrim.