Pirmā lapaPakalpojumiSludinājumu importēšana

XML pakalpojumi

Jūs gribat pievērst maksimālu darba meklētāju uzmanību un saņemt lieliskākos kandidātus uz Jūsu izsludināto vakanci un izdarīt to vieglāk, ar mazāku piepūli. Mēs piedāvājam jaunus innovatīvus risinājumus, lai saglābātu Jūsu laiku un naudu.

Šeit ir mūsu priekšlikumi par to, kāds risinājums varētu būt piemērotāks Jūsu kompānijai:

Maziem uzņēmumiem

Lai palielinātu Jūsu rekrutēšanas efektivitāti, mēs piedāvājam darba sludinājumu publicēšanu mūsu vortālā un Jūsu mājas lapā. Vienkāršākais veids – ievietot darba sludinājumus CV Market vortālā un prasīt mums risinājumu par darba sludinājumu rādīšanu Jūsu mājas lapā. Kandidātu pieteikumus ir vienkārši pārvaldīt, izmantojot “CV atlases rīku” vai arī Jūs varat pasūtīt kandidātu CV nosūtīšanu uz Jūsu e-pasta adresi. Aprakstītais risinājums Jums absolūti neko neizmaksā.

Vidējiem uzņēmumiem

Mārketinga kombinācijām un Jūsu brenda nostiprināšanai kā darba devējam, Jums ir nepieciešams publicēt vakances Jūsu mājas lapā un arī izmantot darba sludinājumu portālu. Varbūt Jums ir nepieciešams saņemt informāciju no CV un izmantot to Jūsu pašu rekrutēšanas sistēmā. Lūdzu, jautājiet par konsultācijām, lai piemērotu labāko risinājumu Jūsu nepieciešamībām.

Lieliem uzņēmumiem

Jūsu rekrutēšanas apjoms ir liels un visi risinājumi ietaupīs Jūsu laiku un atvieglos Jūsu rekrutēšanas darbu. Mēs piedāvājam dažādas informācijas apmaiņas iespējas:
a) ievietojiet darba sludinājumus mūsu darba vortālā un pēc tam tie parādīsies arī Jūsu mājas lapā;
b) ievietojiet darba sludinājumus Jūsu mājas lapā un pēc tam mūsu sistēma pārpublicēs tos CV Market vortālā;
c) kandidātu CV vai tikai nepieciešamās informācijas no CV pārsūtīšana uz Jūsu rekrutēšanas sistēmu. Pēc Jūsu vēlmju un nepieciešamību apkopošanas, mēs varam piedāvāt Jums vispiemērotāko risinājumu.

Jautājiet pēc papildus konsultācijām mūsu draudzīgajiem klientu menedžeriem – pa telefonu (+371) 67 358 848 vai e-pastu: info@cvmarket.lv.