2023-04-13 14:47:21

Sociālais/-ā audzinātājs/-a

CVMarket.lv klients
No 3.64 €/st. Bruto

Darba apraksts

VSIA "Slimnīca "Ģintermuiža"" aicina darbā sociālo audzinātāju no psihoaktīvām vielām atkarīgu bērnu sociālās rehabilitācijas nodaļā.

Prasības pretendentam (-tei):

  • Vispārējā vidējā vai vidējā profesionālā izglītība.
  • Atbildīga attieksme pret darbu.
  • Labas saskarsmes prasmes komunikācijā ar jauniešiem no dažādām sociālajām grupām, toleranta attieksme pret pusaudžiem.
  • Spēja rezultatīvi strādāt patstāvīgi un komandā.
  • Gatavība apgūt jaunas zināšanas un profesionāli pilnveidoties.
  • Valsts valodas zināšanas B līmeņa 1. pakāpē personām, kam pamatizglītība nav iegūta valsts valodā.
  • Atbilstība Bērnu tiesību aizsardzības likuma 75. panta (5) daļā noteiktajām prasībām.
  • Pieredze darbā ar nepilngadīgajiem, kas cieš no atkarībām, tiks uzskatīta par priekšrocību.

Galvenie pienākumi

  • Veikt bērnu nepārtrauktu uzraudzību ( arī nakts laikā).
  • Sekot iekšējās kārtības noteikumu ievērošanai un drošībai, pamanīt un novērst konfliktus.
  • Piedalīties un ierādīt nepieciešamās iemaņas ikdienas aktivitātēs: telpu un teritorijas uzkopšanā, ēdienreizēs, pašaprūpē.
  • Veicināt bērna sociālās rehabilitācijas procesu, integrāciju sabiedrībā, pašatbildību, līdzdarbību rehabilitācijas mērķu sasniegšanā.
  • Piedalīties bērnu brīvā laika pasākumu īstenošanā.

Piedāvājam:

  • Diennakts apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem, būtisku atlaidi transportlīdzekļa vadītāja komisijai, u.c. slimnīcas darba koplīgumā darbiniekiem garantētās priekšrocības.
  • Darba laikā bezmaksas autostāvvietu slimnīcas teritorijā.
  • Normālo vai nepilnu darba laiku (darbs tiek organizēts 12 h dežūrās).
  • Atalgojumu no 3,64 EUR stundā pirms nodokļu nomaksas.
  • Piemaksu par darbu, kas saistīts ar īpašu risku.
  • Apmaksātu papildatvaļinājumu.
  • Darba līgumu uz noteiktu laiku.

Gaidīsim motivētu pieteikuma vēstuli ar profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi “Sociālais audzinātājs”.

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu personāla atlases konkursa norisi.Personas datu pārzinis: VSIA “Slimnīca “Ģintermuiža””, Filozofu iela 69, Jelgava, LV-3008