2023-04-13 14:47:21

Strādnieks/-ce (uz noteiktu laiku)

CVMarket.lv klients
No 3.55 €/st. Bruto

Darba apraksts

AS "Rīgas piena kombināts" aicina darbā strādnieku (uz noteiktu laiku).

Mēs Tev uzticēsim:

  • Nodrošināt ražošanas līniju darbu, veicot iepakotāja pienākumus.
  • Iepakojamā materiāla ievietošanu iekārtās un nepieciešamo pierakstu veikšanu darba lapās.
  • Starpprodukta nogādāšanu un iekraušanu ražošanas līnijās.

Prasības kandidātiem

Ja Tev ir:

  • Valsts valodas prasme pamata līmenī.
  • Spēja strādāt fizisku darbu.
  • Derīga izziņa par vispārējo veselības stāvokli Nr.27/U.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā.
  • Dinamisku darba vidi.
  • Darbu uz noteiktu laiku (3 mēneši).
  • Atalgojumu 3.55 EUR/h pirms nodokļu nomaksas, kā arī piemaksu par nakts darbu, virsstundām, svētku dienām.
  • Bezmaksas uzņēmuma produkciju katru mēnesi.
  • Nakts stundās bezmaksas transportu uz mājām (Rīgas robežās).

Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, sūti savu CV vai pieteikumu brīvā formā!

Jautājumu gadījumā, lūdzu zvanīt uz tel. nr. 25637319