Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tehniskais/-ā konsultants/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 194440

Darba sludinājuma numurs

194440

Darba apraksts

Iestāde: SIA "ACO Nordic"
Struktūrvienības nosaukums: Projektu vadības nodaļa
Amats: Tehniskā konsultants
Amata pakļautība: Uzņēmuma vadītājs
Pakļautībā esošās struktūrvienības: nav

Darba pienākumi:

  • Organizēt personīgo darbu.
  • Apkopot informāciju par esošiem un jauniem ACO produktiem.
  • Papildināt zināšanas gan piedaloties rīkotajos semināros, gan patstāvīgi.
  • Nodrošināt iegūtās informācijas apriti ACO darbinieku starpā.
  • Veicināt savstarpējo komunikāciju.
  • Uzturēt datu bāzi par esošiem un jauniem projektiem, kuros var būt ACO produktu interese.
  • Organizēt sadarbību ar ražotāju rūpnīcu Tehniskiem konsultantiem un Produktu menedžeriem.
  • Aktīvi piedalīties jaunu produktu ieviešanas pasākumos.
  • Klientu konsultēšana par ACO produktiem birojā un pa tālruni.
  • Projektu tehnisko specifikāciju un rasējumu analīze.
  • Veikt projektu informācijas vākšanu un apkopošanu izmantojot pieejamās datu bāzes.
  • Piedalīties ACO pasākumu organizēšanā un rīkošanā.
  • Veicināt ACO sadarbību ar dīleriem.
  • Sagatavot nepieciešamās atskaites (par komandējumiem, semināriem, padarīto darbu).

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība vai vidējā speciālā izglītība celtniecības jomā.
  • Pieredze darbā ar AutoCAD.
  • Labas darba organizācijas prasmes.
  • Spēja strādāt kā individuāli, tā arī komandā.
  • Tehniskā un loģiskā domāšana.
  • Labas komunikācijas prasmes.
  • Angļu valodas zināšanas.
  • Vēlme apgūt jauno.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbs starptautiskā uzņēmumā.
  • Darba specifikas apmācības.
  • Sociālās garantijas.
  • Iespēja strādāt kompaktā bet dinamiskā komandā.
  • Darba braucieni uz rūpnīcām.
  • Iespēju pilnveidot sevi dažādās apmācībās.

Bruto atalgojums: 1100 eur

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 14. maijs
Ievadīts:
2019. gada 15. aprīlis
Bruto alga:
No 1100 EUR mēnesī

SIA ACO Nordic ir ACO Nordic Group meitas uzņēmums.

Esam specializējušies ūdens drenāžas nozarē, sniedzot visaptverošus sistēmu risinājumus, uzstādīšanas un apkopes atbalsta pakalpojumus. Mēs piedāvājam drošus un efektīvus risinājumus lietus ūdens, kanalizācijas ūdeņu un notekūdeņu apsaimniekošanā.

Mūsu sistēmas tiek lietotas sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos – ēdnīcās, restorānos, pārtikas rūpnīcās, autostāvvietās, termināļos, mazumtirdzniecībā, uz ceļiem un viaduktiem, dzīvojamās ēkās, viesnīcās, lidostās, ostās un citur.

Mēs sadarbojamies ar arhitektiem, inženieriem, konsultējošiem uzņēmumiem, nekustamo īpašumu apsaimniekotājiem, būvuzņēmumiem, valsts iestādēm, celtniekiem un projektētājiem. Balstoties uz hidrauliskiem aprēķiniem, mēs izstrādājam efektīvus risinājumus.