Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tirdzniecības asistents/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Unisel Co SIA, svaigu augļu ražotājs un izplatītājs, kas veiksmīgi strādā Baltijas, Krievijas, Baltkrievijas, Rietumeiropas un Austrumeiropas tirgos, saistībā ar darbības paplašināšanos aicina pieteikties amatam tirdzniecības asistentu/-i.

Darba pienākumi:

  • Dokumentu sagatavošana (komercpiedāvājumi, cenraži; pasūtījumu apstiprināšana).
  • Preču aprites kontrole.
  • Prezentāciju sagatavošana.
  • Aktīva klientu piesaistīšana esošajos un jaunajos tirgos.
  • Atskaišu sagatavošana.

Prasības kandidātiem

  • Izglītība vadības vai mārketinga jomā.
  • Iepriekšējā darba pieredze pārdošanas jomā.
  • Pieredze pārskatu sagatavošanā vadībai.
  • Labas zināšanas darbā ar Ms Excel, Ms PowerPoint programmām.
  • Teicamas zināšanas angļu un krievu valodās (mutiski un rakstiski).

No kandidātiem mēs sagaidām:

  • Spēju analizēt situāciju un pieņemt pamatotus lēmumus.
  • Teicamas komunikācijas spējas.
  • Mobilitāte un uzņēmība.
  • Koncentrēšanās uz gala rezultāta sasniegšanas.
  • Punktualitāte un rūpīgums.
  • Noturība, spēja pārvarēt radušās grūtības.

Iepriekšēja darba pieredze pārdošanā "svaigu augļu" zīmolu nozarē tiks uzskatīta par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

  • Bruto alga: 950 – 1250 EUR
  • Izaugsmes iespējas

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Assistant Manager"!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#200943