Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Tirdzniecības pārstāvis/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Manpower klients ir starptautisks uzņēmums, kas nodarbojas ar paklāju un darba apģērbu nomu. Paplašinot savu komandu Rīgā, darba apģērbu nomas servisa nodrošināšanai, uzņēmums aicina savā komandā entuziastisku un motivētu tirdzniecības pārstāvi.

Pienākumi:

  • Jaunu klientu apzināšana un piesaiste B2B sektorā.
  • Profesionāla un korekta klientu apkalpošana.
  • Pārdošanas apjomu palielināšana.
  • Uzņēmuma pārstāvētās produkcijas pārzināšana.

Prasības kandidātiem

Sagaidām:

  • Spēju iedziļināties klienta vajadzībās un rast labāko risinājumu.
  • Prasmi patstāvīgi plānot un organizēt savu darba procesu.
  • Izcilas komunikācijas un sadarbības prasmes.
  • Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas.
  • Vēlamas angļu valodas zināšanas.
  • B kategorijas autovadītāja apliecību.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Profesionālās un personīgās pilnveidošanās iespējas Iespēju pašam/-ai plānot savu darba laiku.
  • Regulāras apmācības pārdošanas prasmju stiprināšanai.
  • Darbam nepieciešamo tehnisko aprīkojumu (tālrunis, dators, darba
auto).
  • Bruto darba samaksu no EUR 1000-2200.
  • Veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#200311

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Alga: 1000 - 2200 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 2. novembris
Ievadīts:
2019. gada 4. oktobris

Manpower ir 1948. gadā Milvoki, Viskonsīnā, ASV dibināts starptautisks uzņēmums, kas piedāvā inovatīvus nodarbinātības pakalpojumus. Uzņēmumam ir vairāk nekā 3900 biroji 80 valstīs un 450 000 klienti visā pasaulē.

Savu darbību Manpower Latvijā sāka 2006. gadā un šobrīd ir līderis darbinieku nomas pakalpojuma sniegšanā. Esam īstenojuši virkni vērienīgu atlases projektu dažādām starptautiskām kompānijām. Uz šo dienu Manpower uzņēmumā pie dažādiem klientiem ir nodarbināti ap 200 darbiniekiem.
Manpower piedāvā pilnu nodarbinātības pakalpojumu klāstu tai skaitā pastāvīgo, pagaidu darbinieku un līgumdarbinieku atlasi un noformēšanu, darbinieku apmācību kā arī profesionālo konsultāciju sniegšanu.

Skatīt visu