Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Tirdzniecības veicinātājs/-a (merčendaizers/-e)

CV MARKET klients

Darba apraksts

Aicinām pievienoties mūsu kolektīvam tirdzniecības veicinātāju (merčendaizeru).

Pienākumi:

  • Produkcijas izvietošana un kārtošana veikalos atbilstoši noteiktiem standartiem;
  • Reklāmas materiālu izvietošana;
  • Preču papildizvietošana veikalos;
  • Pozitīvu attiecību uzturēšana ar veikalu personālu.

Prasības kandidātiem

  • Spēja patstāvīgi veikt uzticētos pienākumus;

  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;

  • Teicamas komunikācijas prasmes;

  • Augsta atbildības sajūta un spēja strādāt dinamiskos darba apstākļos;

  • Pozitīva attieksme pret darbu,

  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

  • Iespēju sākt strādāt  bez noteiktām priekšzināšanām;
  • Iegūt pieredzi darbam ar klientiem un produktu klāstu;
  • Darba samaksu sākot no 820 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • Dienesta auto.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#200205

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Alga: No 820 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 31. oktobris
Ievadīts:
2019. gada 2. oktobris

SIA “Salas Zivis” ir viens no lielākajiem svaigu un saldētu zivju un akvakultūras produktu izplatītājiem Latvijā.
Salas Zivis piegādā labāko pasaules ražotāju produkciju lielākajiem tirdzniecības tīkliem, veikaliem un HoReCa sektora pārstāvjiem Latvijā.

Skatīt visu