2023-04-13 14:47:21

ŪK, ŪKT sadaļas projektētājs/-a

CVMarket.lv klients
2900 - 3665 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

SIA "Baltex Group" aicina darbā sertificētu ŪK, ŪKT sadaļas projektētāju. Darba pienākumi:
  • Patstāvīga un savlaicīga uzdotā darba izpilde.
  • Darbs ar pasūtītājiem, būvprojekta vadītāju.
  • Izstrādāt inženiertehniskos risinājumus ūdensapgādei un kanalizācijai.
  • Izstrādāt būvprojektu ŪK un ŪKT, LKT daļas.
  • Projektu noformēšana, saskaņošana un nodošana pasūtītājam paredzētajos termiņos.
  • Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība.
  • Būvprakses sertifikāts ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu projektēšanā (obligāts).
  • Iepriekšēja 3 gadu pieredze būvprojekta ŪK, ŪKT un LKT daļu projektēšanā.
  • CV norādīt iepriekšējo gadu pieredzi vismaz 5 izstrādātos projektos, divus no tiem 3.grupas ēkām, norādot kopējo projekta finanšu ietilpību, ēkas platību, projekta saskaņošanas gadu. Vēlama pozitīva atsauksme no pasūtītāja par izstrādāto projektu.
  • Iniciatīva, atbildības sajūta, komunikabilitāte.
  • Vēlama pieredze darbam 3D vidē.
  • AutoCAD, MagiCAD vai citas Latvijā izmantojamas projektēšanas programmas pārzināšana.
  • Valodu zināšanas (latviešu, vēlamas krievu un angļu).
  • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Uzņēmums piedāvā

  • uz rezultātu vērstu bonusa sistēmu;
  • labus darba apstākļus stabilā un strauji augošā uzņēmumā;
  • pilnu darba laiku;
  • interesantu un atbildīgu darbu. Atalgojums: 2000 - 2500 Eur neto, atkarībā no izpildītā darba apjoma. Sazināsimies ar kandidātiem, kas būs izvēlēti nākamajai atlases kārtai! CV un motivācijas vēstuli adresētu vakantajam amatam sūtīt elektroniski. Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".