Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Uzņēmējdarbības finansēšanas pakalpojumu vadītājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • uzņēmējdarbības klientu finansiālā stāvokļa izvērtēšana (finanšu rādītāju analīze), riska izvērtēšana un piemērotākā finansiālā produkta izvēlēšanās;
  • uzņēmējdarbības finansēšanas projektu sagatavošana un lēmumu pieņemšana kompetences un pilnvaru robežās;
  • uzņēmējdarbības finansēšanas produktu izprašana, sekošana tirgus tendencēm un klienta vajadzību izprašana.

Prasības kandidātiem

  • Tu esi prasīgs pret sevi, kā arī proti aktīvi sasniegt rezultātu, spēj strādāt pastāvīgi.
  • Tev ir ne mazāka kā 2 gadu darba pieredze finansēšanas produktu piegādē, riska izvērtēšanā.
  • Tu spēj analizēt iegūto informāciju un pieņemt atbilstošāko lēmumu.
  • Tu esi gatavs reizēm strādāt no Lietuvas.
  • Tu spēj nodibināt draudzīgas attiecības ar cilvēkiem.
  • Tev ir labas angļu/krievu valodas zināšanas.

  • atalgojumu no 1300 EUR un vairāk ("uz rokas"). Kā arī piedāvājam piemaksas, kas ir atkarīgas no iegūtajiem darba rezultātiem, līdz 1000 EUR ceturksnī;
  • atbildīgu un interesantu darbu draudzīgā kolektīvā, labu darba vidi mūsdienīgā kompānijā. Mēs radām sapņu darbu – atnāc, pastāsti kā tu to iztēlojies :)
  • iespēju iepazīt daudzus Latvijas uzņēmējus, nodibināt vērtīgas pazīšanās caur BNI tīklu;
  • iespēja vispusīgi attīstīt savas profesionālās iemaņas – mēs esam augošs uzņēmums un piedāvājam Tev augt kopā ar mums;
  • elastīgu darba laiku, veselīgu dzīves veidu sportojot. Šobrīd mūsu pasākumi noris Viļņā, bet Tevis dēļ sarīkosim tos Rīgā :)

Ja Tu esi komandas cilvēks un finansēšanas produkti ir Tava joma – aicinām mūsu komandā augt kopā ar inovatīvo FinTech sektoru!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#200255

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 1800 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 31. oktobris
Ievadīts:
2019. gada 3. oktobris

Credital – mūsdienīgs, augošs kreditēšanas uzņēmums, kas sniedz uzņēmējdarbības finansēšanas pakalpojumus Lietuvā. Mūsu uzņēmums vairāk kā 3+ gadu laikā ir finansējis 900+ uzņēmumus. Mēs esam valsts un privātās uzņēmējdarbības veicināšanas organizāciju partneri un konsultanti, kā arī Swedbank "Rockit" uzņēmējdarbības apvienības locekļi Viļņā, referenti uzņēmējdarbību veicinošās konferencēs. Credital paplašina savu uzņēmējdarbību Latvijā un komandā aicina UZŅĒMĒJDARBĪBAS FINANSĒŠANAS PAKALPOJUMU VADĪTĀJU!

Šobrīd mēs tirgū ieviešam unikālus produktus, tādus kā aizdevumu ar atlikušo vērtību, maksājuma atlikšanas garantiju un citus.

Skatīt visu