Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Intervija notiks attālināti

Vecākais(-ā) veidņotājs(-a) / betonētājs(-a)

CV MARKET klients
Zviedrija

Informācija par darbu

Atrašanās vieta: Zviedrija
Darba amata apraksts: pilna slodze
Papildus informācija: pastāvīgs darbinieks

Alga: 3000 - 3600 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Ievadīts: 2020. gada 24. novembris
Sludinājums publicēts līdz:2020. gada 23. decembris

Darba apraksts

Zviedrijas Uzņēmums SB STOMME AB aicina komandai pievienoties vecāko veidņotāju / betonētāju projektiem Zviedrijā.

Prasības kandidātiem

No jums sagaidām:

  • Vismaz 3 gadu pieredzi monolīto betona konstrukciju veidņošanā/betonēšanā.
  • Pieredzi ar PERI/DOKA veidņu sistēmām.
  • Spēju veikt betonēšanas procesu, izmantojot lāzernivelieri.
  • Prasmi lasīt rasējumus un spēju veikt darbu patstāvīgi.
  • Pozitīvu attieksmi un spēju darboties komandā.
  • Augstu atbildības sajūtu.

Piedāvājam darbu pie interesantiem projektiem, kas ietver komandējumus uz Zviedriju (3-4 nedēļas Zviedrijā, 1 nedēļu atpūta Latvijā).

Nodrošinam visu darbam nepieciešamo, nokļūšanu un dzīves vietu Zviedrijā.

Darba sludinājuma numurs
#223185

Atrašanās vieta:
Zviedrija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 23. decembris
Ievadīts:
2020. gada 24. novembris

SB STOMME is a construction company specializing in building framework planning, coordination and assembly. We provide such services as:
• on site concrete work (foundation)
• assembly of steel structures
• assembly of prefab concrete structures
• assembly of prefabricated light walls, sandwich panels and TRP roof sheets
• project management for prefab designing, production and delivery

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!