2023-04-13 14:47:21

Veikala vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
950 - 1500 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Veikala vadītājs, kurš vēlas nopelnīt no 950-1500 Euro (Brutto), tiek aicināts strādāt veikalā DANIJA. Danija - lielākais apavu tīkls Baltijas valstīs. Veikalu tīkls sastāv no 33 veikaliem Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Veikalos tiek piedāvāti tādu brendu apavi kā Otre, Lorenzo, Vagabond, Lacoste, GANT, Tommy Hilfiger, Gabor, New Balance, Bugatti, Puma, Nike, Caprice, Tamaris, Rieker. Tavi pienākumi:
  • Aktīva, laipna un profesionāla klientu apkalpošana.
  • Ikmēneša atskaišu sagatavošana.
  • Darba grafiku sastādīšana.
  • Veikala darbinieku vadīšana.
  • Preču pieņemšana un izlikšana tirdzniecības zālē.
  • Komandas darbs.
  • Prasības kandidātiem

    Ja Tu esi:
  • Komunikabls, aktīvs, ar vēlmi sevi pierādīt.
  • Esi strādājis tirdzniecībā.
  • Pārzini - latviešu, krievu valodas.
  • Maiņu darbs Tev nav problēma.
  • Esi komandas cilvēks.
  • Uzņēmums piedāvā

    Mēs Tev piedāvājam:
  • Darbu stabilā uzņēmumā.
  • Draudzīgu kolektīvu.
  • Apmācības.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 920-1500 Euro (Brutto).
  • Prēmijas, balstītas uz darba rezultātiem. Gaidīsim Jūsu CV! Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".