Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

VEĻAS PĀRZINIS/-E

CVMarket.lv klients
Jelgava
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

Valsts sabiedrība  ar ierobežotu atbildību  "Slimnīca  "Ģintermuiža"" Reģistrācijas Nr. *********396 aicina darbā

 veļas pārzini (profesijas kods 9121 03).

Galvenie pienākumi:

  • Netīrās veļas un pacientu lietotā slimnīcas apģērba pieņemšana, šķirošana, izsniegšana.
  • Veikto darbību reģistrēšana uzskaites dokumentācijā.
  • Komunikācija un sadarbība ar slimnīcas struktūrvienību saimniecības pārziņiem veļas pieņemšanas – nodošanas un kvalitātes atbilstības jautājumos.
  • Tīrās veļas un apģērba saņemšana no veļas mazgāšanas pakalpojumu sniedzēja, šķirošana pēc piederības.
  • Kārtības uzturēšana veļas šķirošanas vietā, telpu uzkopšana.
  • Saziņa ar veļas mazgāšanas pakalpojuma sniedzēju kvalitātes jautājumos.

Prasības kandidātiem

  • Pamata, vispārējā vidējā vai vidējā profesionālā izglītība.

  • Prasme atbildīgi organizēt savu darbu un strādāt komandā.

  • Labas saskarsmes un sadarbības prasmes.

  • Valsts valodas zināšanas vismaz A līmeņa 2. pakāpē.

  • Spēkā esošs vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikāts.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Labus darba apstākļus mūsdienīgā, sakārtotā vidē.
  • Profesionālus un atsaucīgus kolēģus.
  • Diennakts apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem, būtisku atlaidi transportlīdzekļa vadītāja medicīniskajai komisijai, u.c. slimnīcas darba  koplīgumā darbiniekiem garantētās priekšrocības.
  • Atalgojumu 645 EUR pirms nodokļu nomaksas.
  • Darba līgumu uz noteiktu laiku.

Motivētu pieteikuma vēstuli ar profesionālās darbības aprakstu (CV) un izglītību apliecinošā dokumenta kopiju, kā arī sertifikāta kopiju,  lūdzam sūtīt elektroniski ar norādi „ VEĻAS PĀRZINIS".

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu personāla atlases konkursa norisi.

Personas datu pārzinis: VSIA “Slimnīca “Ģintermuiža””, reģ. nr. *********396, Filozofu iela 69, Jelgava, LV-3008.

Darba sludinājuma numurs
#1073065