Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Veterinārārsta asistents/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Aicinām pievienoties savam kolektīvam veterinārārsta asistentu/-i.

Darba pienākumi:

  • Sniegt veterinārmedicīniskos pakalpojumus pēc veterinārārsta norādījumiem.
  • Konsultēt klientus veterinārmedicīnas un dzīvnieku labturības jautājumos.
  • Pildīt normatīvo aktu prasības un aizpildīt visu aktos minēto dokumentāciju; u.tml.

Prasības kandidātiem

  • Teicamas komunikācijas spējas, pašdisciplīna un prasme racionāli plānot savu darba laiku.
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Par priekšrocību tiks uzskatīts:

  • Iepriekšējā darba pieredze veterinārārsta asistenta / tes amatā.
  • Veterināro zāļu izplatīšanas sertifikāts.
  • Angļu valodas zināšanas, kas nepieciešamas starptautisku apmācību/semināru/izstāžu apmeklēšanai, kā arī komunikācijā ar klientiem.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu lielā un perspektīvā uzņēmumā.
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.
  • Darba apģērbu un apavus.
  • Bruto darba algu sākot no 800.00 EUR mēnesī, atkarībā no pieredzes, nostrādāto stundu skaita un pienākumu izpildes kvalitātes.

Darba vieta: Rīga
Darba laiks: summētais darba laiks

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli ar norādi "vakance"!

Informācijas precizēšanai zvanīt pa tālruni 26539911.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#200298

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Alga: No 800 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 2. novembris
Ievadīts:
2019. gada 4. oktobris

SIA Dr. Beinerts uzņēmums aug un attīstās gan fiziski - struktūrvienību daudzumā, zinošu darbinieku skaitā, telpu un iekārtu apjomā, gan atvērtībā - pret sabiedrības uzskatiem un vajadzībām, pret inovācijām un tehnoloģijām, mēs sekojam nozares aktualitātēm, lai tajās dalītos ar savu klientu. Draudzīgās un profesionālās komandas pamatā ir tās mērķtiecīga, zinātkāra, rūpju pārņemta, sociāli atbildīga un profesionāla pieeja, sniedzot kvalitatīvus pakalpojumus.

Skatīt visu