Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā (kā reģistrēts vai nereģistrēts lietotājs).

Darba apraksts

Ziņu portāls Mixnews.lv un radio Baltkom meklē kolēgi - žurnālistu/-i pastāvīgam darbam ziņu dienestā.

Kādi būtu Tavi pienākumi:

  • Rakstīt, rediģēt un tulkot ziņu un publicistiskos tekstus portālam.
  • Gatavot un vadīt ziņu izlaidumus.
  • Veikt intervijas un vadīt radio raidījumus tiešraidē.
  • Plānot un organizēt radio ēteru.
  • Komunicēt ar visdažādāko sfēru pārstāvjiem.

Prasības kandidātiem

Ko mēs sagaidām no Tevis:

  • Teicamas krievu un latviešu valodas zināšanas (citu valodu zināšanas uzskatīsim par priekšrocību).
  • Labu dikciju un izteiksmīgu balsi.
  • lesaistīšanos Latvijas un pasaules sabiedriskajos un politiskajos procesos.
  • Spēju vienoties ar cilvēkiem.
  • Pamazināšanas darbam ar datoru.
  • Spēju strādāt intensīvā režīmā, augsta stresa apstākļos.

Uzņēmums piedāvā

Ko mēs Tev piedāvāsim:

  • Atvērtu draudzīgu kolektīvu.
  • Darbu Rīgas centrā ar brīnišķīgu skatu uz pilsētu.
  • Elastīgu darba grafiku.
  • Pastāvīgu saskarsmi ar cilvēkiem - dažādu sfēru pārstāvjiem.
  • Rutīnas trūkumu.

Kandidātus lūdzam pieteikties vakancei līdz 10.08.2020., sūtot savu pieteikuma vēstuli un CV.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208325

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 500 - 800 €/mēn Pēc nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 26. augusts
Ievadīts:
2020. gada 28. jūlijs

Žurnālists/-e Žurnālists/-e

MIX MEDIA GROUP, SIA

Mediju grupa “Mix Media Group” ir viena no vadošajām mediju platformām Latvijā, pārstāvot radio, ziņu portālu un televīzijas kanālu, kas uzrunā Latvijas iedzīvotājus gan krievu, gan latviešu valodās.
Mix Mediju grupa apvieno četras radio stacijas – radio Baltkom 93.9, Mix Fm 102.7, Lounge Fm 99.5 un Jumor Fm 88.6, grupā ietilpst arī multimediāls portāls krievu un latviešu valodā - MixNews.lv
(www.mixnews.lv un www.lat.mixnews.lv), kā arī interneta televīzija MixTV.

Skatīt visu

Žurnālists/-e