2023-04-13 14:47:21
Albert Berner, SIA

Albert Berner, SIA vakances

Uzņēmuma apraksts
4 847
Skatījumu skaits
Mēs esam SIA "Albert Berner" un pārstāvam "Berner Group" uzņēmumu Latvijā no 2006. gada.
"Berner" ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Eiropā, kas nodarbojas ar instrumentu, ķīmijas, auto un celtniecības piederumu pārdošanu, piedāvājot šīs preces profesionāliem būvniecības un auto industriju pārstāvjiem. "Berner" ir pārstāvēts vairāk kā 23 Eiropas valstīs, t.sk. Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.
"Berner" Latvijas birojs ir atbildīgs par visu Baltijas reģionu. Kopā mēs esam vairāk kā 120 darbinieki, un mūsu mērķis ir tupināt augt un attīstīties. Mēs meklējam aktīvus un mērķtiecīgus komandas spēlētājus, kuru vērtības sakrīt ar "Berner Group" vērtībām: esi atbildīgs, esi reāls, esi uzņēmīgs, esi saskarsmē, esi drosmīgs, lepojies.
"Berner Group" vairāku gadu pieredze ir ļāvusi mums izveidot pamatīgu zināšanu un prasmju bāzi. Tas ļauj mums mērķtiecīgi apmācīt savu darbiniekus un attīstīt to profesionālās prasmes. Tā rezultātā tirdzniecības pieredze un ciešā saskarsme ar klientiem ļauj mums ne tikai piedāvāt augstvērtīgus produktus, bet arī daudzveidīgus risinājumus un pakalpojumus, padarot mūs par ekspertiem savu klientu acīs.