Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Apsardzes dežurants/-e

CV MARKET klients
Alūksnes novads

Darba apraksts

SIA "Firma Madara’89", viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas, pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu apsardzes dežurantam (-cei)  veikalos “top!” un “mini top!” Alūksnē.

Galvenie darba pienākumi:

    • Rūpēties par drošību un kārtību struktūrvienības telpās un apkārtnē.
    • Veikt īpašuma materiālo vērtību apsardzi.
    • Sadarboties ar apsardzes firmas un policijas darbiniekiem.

    Prasības kandidātiem:

      • vēlama pieredze apsarga amatā;
      • vidējā vai vidējā speciālā izglītība;
      • spēja risināt konfliktsituācijas un rīkoties ārkārtas situācijās.
      • B kategorijas autovadītāja tiesības.

      Piedāvājam:

        • interesantu darbu stabilā uzņēmumā;
        • mūsdienīgu darba vidi;
        • darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas;
        • elastīgu darba grafiku.

        Darba alga no 3.75-5.00 eur/h (bruto).

        CV lūdzam sūtīt ar norādi – DEŽURANTS ALŪKSNĒ.

        Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208511

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 3 - 5 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 14. augusts
Ievadīts:
2020. gada 1. augusts

Skatīt visu