2023-04-13 14:47:21

B2B IT risinājumu pārdošanas speciālists/-e

CVMarket.lv klients
1000 - 9000 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

OptiCom - viens no Latvijas vadošajiem IT risinājumu ieviesējiem ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi, izstrādājot, ieviešot, piegādājot un atbalstot pielāgotus risinājumus IT infrastruktūras un IT drošības jomā, aicina pievienoties komandai:

B2B IT RISINĀJUMU PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTU

Kandidātam jābūt orientētam uz klientu un uzstādīto mērķu sasniegšanu. Jums būs iespēja nemitīgi attīstīties, ikdienā strādājot ar visdažādāko nozaru uzņēmumiem tiem svarīgu IT risinājumu izvēlē.     

Kandidātam nepieciešamas izcilas komunikācijas spējas, vēlme strādāt patstāvīgi un komandā, kā arī pieredze pārdošanā IT jomā.

 

Pienākumi:

  • Aktīva jaunu klientu piesaiste.
  • Attiecību uzturēšana ar esošajiem klientiem un partneriem.
  • IT risinājumu pārdošana: klienta vēlmju un vajadzību izzināšana, projektu iniciēšana, vadīšana un realizācija.
  • Pārdošanas mērķu sasniegšana.

Prasības kandidātiem

Prasības:

  • Augstākā izglītība, priekšroka izglītībai IT vai ekonomikas jomā.
  • Vismaz 3 gadu pieredze darbā ar B2B klientiem IT sfērā.
  • Spēcīgas pārliecināšanas, prezentēšanas un komunikāciju spējas.
  • Brīva komunikācija latviešu un krievu valodās, angļu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

Atalgojums:

Uz rezultātu orientēta atlīdzība ar pamatalgu sākot no EUR 1000-9000 (bruto) un neierobežotas prēmijas par realizētajiem projektiem. Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika. Gardus ceturtdienu rītus un citus labumus, ko izrunāsim intervijā klātienē.

 

Ar šo es, aizpildot šo pieteikuma veidlapu un apzinoties manu personas datu apstrādes leģitīmo mērķi – nepieciešamību pieteikties pieejamajai darba vakancei OptiCom, neviena nepiespiests un pēc savas brīvas gribas nepārprotami piekrītu šajā pieteikumā norādīto manu personas datu nodošanai OptiCom, reģistrācijas numurs: 40003231409, juridiskā adrese: Rūpniecības iela 5, Rīga, LV-1010 (turpmāk – OptiCom). Atsaucot šo savu piekrišanu OptiCom veikt manu personas datu apstrādi, mani personas dati tiks dzēsti no OptiCom datu apstrādes sistēmām, un es apzinos, ka tādējādi es arī atsaucu šo pieteikumu un atsakos kandidēt darba vakancei OptiCom.