Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Brend menedžeris/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Būt saiknei starp ražotāju un tirgu. Klientu vēlmju izpratne ar mērķi sasniegt abpusēji izdevīgus biznesa attīstības mērķus.

  • Produktu pārdošana un izplatīšana, paplašinot produktu sortimentu tirdzniecības tīklos.

  • Cieša sadarbība ar esošajiem klientiem.

  • Sadarbība ar Key Account klientiem.

Prasības kandidātiem

  • Izcilas komunikācijas, produktu prezentēšanas un pārliecināšanas prasmes.

  • Vismaz 2 gadu iepriekšēja darba pieredze distribūcijas jomā.

  • Iepriekšēja darba pieredze sadarbībā ar ražotājiem.

  • Pieredze darba uzdevumu deleģēšanā asistentam.

  • Enerģiskums, neatlaidība, augsta pašmotivācija un pozitīva domāšana.

  • Operatīvi pieņemt lēmumus atbilstoši noteiktiem uzņēmuma standartiem.

  • "B" kategorijas autovadītāja apliecība.

  • Teicamas latviešu, labas angļu un krievu valodas zināšanas.

  • Iespēja darba vajadzībās doties komandējumos.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un dinamisku darbu augošā uzņēmumā.
  • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu.
  • Izaugsmes iespējas.
  • Atbilstošu apmācību un darba veikšanai nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu - pārbaudes laikā 1200 EUR bruto, pēc pārbaudes laika vidēji 2200 bruto, piemaksas apjoms var būt augstāks uz sasniegto rezultātu fona.
  • Darba auto.
  • Sociālās garantijas.

Sazināsimies tika ar 2. atlases kārtai izvirzītajiem kandidātiem.

Darba sludinājuma numurs
#388490