You've found an archived job ad

It's time to move on. There are new & better jobs waiting for you!

View new job ads
Joboffer number #480523
Remote recruitment

Electrician

CV Market client
Germany
Job ad expired!

Intervija notiks attālināti

kurjers/-e

Vācija

Job Description

  • Performing electrical works on shipbuilding sites such as/ Выполнение электромонтажных работ на объектах судостроения:

    • Installation of electrical equipment and accessories / Монтаж электрооборудования и аксессуаров

    • Cable pulling, laying, fixation / Протягивание, прокладка, фиксация кабеля

    •  Connection of equipment, junction boxes, cabinets and etc. / Подключение оборудования, распределительных коробок, электрических шкафов и др

  • Maintenance of electrical equipment / Обслуживание электрооборудования

Requirements

  • Knowledge of English or Russian language (speaking) / Знание английского или русского языка (разговорный)

  • Good analytical skills / Xорошие аналитические навыки

  • Previous work experience in corresponding field is an advantage / Предыдущий опыт работы на судах будет преимуществом

  • Accuracy, duty and good stress tolerance / Хорошая стрессоустойчивость, умение справляться с меняющимися ситуациями

  • Ready to travel abroad / Готовность работать за границей

  • Ability to read and understand drawings and technical diagrams / Умение читать и понимать чертежи и технические диаграммы

Company offers

  • Engaging, dynamic and challenging work in successful international company / Увлекательная и динамичная работа в успешной международной компании

  • Mentoring and supporting by professionals / Наставничество и развитие

  • Competitive salary / Конкурентноспособная заработная плата

  • Friendly and enthusiastic team / Дружелюбная и увлеченная команда профессиональных коллег

  • Business trips to different destinations / командировки в разные части мира

  • The Company offers accommodation, transport, documents processing, work wear and tools / Компания предлагает проживание, транспорт, оформление документов, спецодежду и инструменты

Darba apraksts

  • Elektrisko darbu veikšana kuģu būves vietās, piemēram:

- Elektrisko iekārtu un piederumu uzstādīšana.

- Kabeļu vilkšana, ieklāšana, fiksēšana.

- Iekārtu, sadales kārbu, skapju un citu savienošana.

  • Elektrisko iekārtu apkope.

Prasības kandidātiem

  • Angļu vai krievu valodas zināšanas (runāšana).
  • Labas analītiskās spējas.
  • Iepriekšēja darba pieredze attiecīgajā jomā ir priekšrocība.
  • Precizitāte, pienākums un laba stresa tolerance.
  • Gatavs ceļot uz ārzemēm.
  • Spēja lasīt un saprast rasējumus un tehniskās diagrammas.

  • Iesaistošs, dinamisks un izaicinošs darbs veiksmīgā starptautiskā uzņēmumā.
  • Profesionāļu mentorings un atbalsts.
  • Konkurētspējīga alga.
  • Draudzīgs un entuziasma pilns kolektīvs.
  • Darījumu braucieni uz dažādiem galamērķiem.
  • Uzņēmums piedāvā izmitināšanu, transportu, dokumentu noformēšanu, darba apģērbu un instrumentus.

Darba sludinājuma numurs
#480523
Tu piesakies uz:
Electrician