2023-04-13 14:47:21

Ergoterapeits/-e

CVMarket.lv klients
No 1200 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

SIA "Rehabilitācijas centrs "Līgatne"" aicina darbā (uz nenoteiktu laiku) ergoterapeitu.

Prasības:

  • atbilstoša augstākā izglītība vai bakalaurs, vēlams sertifikāts specialitātē;
  • ārstniecības personas reģistrs;
  • valsts valodas zināšanas, saskaņā ar Valodas likumu (vēlamas arī krievu un angļu valodas zināšanas);
  • spēja profesionāli un kvalitatīvi veikt pacienta izvērtējumu un ārstniecību;
  • spēja radoši strādāt, ar pozitīvu attieksmi pret klientiem un darbu.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu profesionālā komandā;
  • stabilu darba vidi;
  • amatam atbilstošu atalgojumu - sākot no EUR 1200,00 (sertificētam ergoterapeitam), kā arī % no sniegto pakalpojumu apjoma un sociālās garantijas;
  • profesionālo izaugsmi.

Priekšroka tiks dota sertificētiem speciālistiem, bet savā komandā priecāsimies uzņemt arī nesertificētus vai studējošus ergoterapeitus!

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa ietvaros, kā arī sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti otrai atlases kārtai!

Gaidīsim Jūsu CV!