2023-04-13 14:47:21

Ģedēzijas inženieris/-e

CVMarket.lv klients
780 - 1000 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra konkursa kārtībā aicina darbā ģeodēzijas inženieri Ģeodēzijas departamenta Ģeodēzisko mērījumu nodaļā (uz nenoteiktu laiku).

 

Galvenie amata pienākumi:

  • koordinēt un veikt Valsts ģeodēziskā tīkla uzmērīšanas un uzturēšanas darbus;
  • koordinēt un veikt Valsts ģeodēziskā tīkla punktu ierīkošanas darbus;
  • koordinēt un veikt aeronavigācijas šķēršļu uzmērīšanas darbus.

 

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • augstākā izglītība ģeodēzijā, ģeomātikā, zemes ierīcībā vai citā radniecīgā specialitātē;
  • pārzināt speciālās ģeodēzisko datu apstrādes datorprogrammas (TopoNet, Trimble Business Center);
  • pārzināt un lietpratēja līmenī lietot standarta ģeodēziskos instrumentus (tahimetru, nivelieri, globālās pozicionēšanas uztvērēju);
  • atbilstība likuma "Par valsts noslēpumu" 9. panta prasībām.

 

Mēs piedāvājam:

  • gūt unikālas zināšanas un pieredzi, strādājot vadošajā iestādē valsts politikas īstenošanā ģeodēzijas, kartogrāfijas un ģeotelpiskās informācijas jomā;
  • sociālās garantijas, atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, mēnešalgu 1. kategorijai: 780 EUR, 2. kategorija: 840 EUR (bez pieredzes Aizsardzības ministrijas resorā), 890 EUR (ar pieredzi Aizsardzības ministrijas resorā), 3. kategorijai: 950 EUR (bez pieredzes Aizsardzības ministrijas resorā), 1000 EUR (ar pieredzi Aizsardzības ministrijas resorā) un veselības apdrošināšanu.

 

Pretendentiem/-ēm lūdzam pieteikties, iesniedzot motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas ar norādi “Ģeodēzijas inženieris”.

 

Informējam, ka pēc dokumentu atbilstības izvērtēšanas konkursa 1. kārtā sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa 2. kārtai.

 

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra informē, ka šī atlases konkursa ietvaros pretendentu pieteikumu dokumentos sniegtie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā (tai skaitā, lai nodrošinātu likuma “Par valsts noslēpumu” 9. panta prasības).

Personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra (turpmāk – Aģentūra), O.Vācieša iela 43, Rīga, LV-1004.

Pretendentiem piesakoties konkursam un iesniedzot personas datus, Aģentūra šos datus apstrādā saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta a) un b) apakšpunktu.

Sniegtie personas dati tiks glabāti vienu gadu no to iesniegšanas brīža (šis nosacījums nav attiecināms uz atlases konkursa uzvarētāju, ar kuru tiks slēgts darba līgums).

Sniegtos personas datus apstrādās atlases konkursa ietvaros iesaistītie Aģentūras nodarbinātie.

Pretendentiem ir tiesības pieprasīt Aģentūrai piekļuvi saviem personas datiem, kā arī pieprasīt  to labošanu vai dzēšanu, vai apstrādes ierobežošanu attiecībā uz sevi, vai tiesības iebilst pret apstrādi, tiesības uz datu pārnesamību, kā arī tiesības jebkurā brīdī atsaukt piekrišanu, neietekmējot tādas apstrādes likumīgumu, kuras pamatā ir pirms atsaukuma sniegta piekrišana.

Pretendentiem ir tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijai.

 

Iesniedzot pieteikumu atlases konkursam, lūdzam pieteikuma dokumentos vai pavadvēstulē norādīt, ka šajā atlases konkursā piekrītat atsauksmju saņemšanai no pieteikuma dokumentos norādītājiem iepriekšējiem darba devējiem.

 

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".