Darba apraksts

Bērnu preču veikalu tīkls Kidzone, Toy`s planet, Baby City Toy City aicina darbā grafisko dizaineri / sociālo tīklu administratoru (darbs uz noteiktu laiku).

Galvenie pienākumi:

  • Digitālo reklāmas materiālu sagatavošana publicēšanai.
  • Drukas materiālu sagatavošana printēšanai.
  • Sociālo platformu facebook un Instagram satura izveide, komunikācijas uzturēšana.

Prasības kandidātiem

Ko mēs sagaidām no Tevis:

  • Pieredzi un izglītību grafiskajā dizainā.
  • Radošu personību ar labu gaumes izjūtu, veidojot vizuālos materiālus, kas būs saistīti ar: rotaļlietām, bērnu apģērbiem, zīdaiņiem, topošajām māmiņām, ģimeni u.c. tēmām, kas atbilst uzņēmuma darbības jomai.
  • Spēju strādāt ar tādām programmām kā: Adobe Illustrator 2020, Adobe Photoshop 2019, InDesign CC 2015.
  • Zināšanas un pieredzi digitālo materiālu iztrādē (google ads, html banneri, facebook / Instagram reklāmas).
  • Zināšanas un spējas sagatavot jebkuru vizuālo materiālu drukai: bukleti, plakāti, vobleri u.c. materiāli.
  • Spēju rakstīt pavadošos reklāmas tekstus sociālajās platformās facebook / Instagram.
  • Labas angļu valodas zināšanas, spēju tulkot īsus reklāmas tekstus no angļu uz latviešu valodu.
  • Izpratni par sociālo tīklu komunikāciju facebook un Instagram platformās.
  • Zināšanas un pieredzi darbā ar Word, Power Point, Outlook programmām.
  • Augstu atbildības sajūtu un spēju iekļauties nospraustajos termiņos.

* Ja Tev ir prasme fotografēšanā vai īsu video izveidē – tā būs Tava priekšrocība, to noteikti piemini savā CV!

Uzņēmums piedāvā

  • Atalgojumu no 950.00 EUR mēnesī (brutto).
  • Draudzīgus, zinošus un atsaucīgus kolēģus.
  • Darbinieka atlaidi KidzOne, Toy`s Planet, Baby City Toy City veikalu tīklos (pēc pārbaudes laika).
  • Ērtu un mūsdienīgu ofisu tirdzniecības centrā “Domina Shopping”.
  • Gardu Cafe Latte, Espresso vai kafiju ar pienu, ja vajadzīgs mundrums.
  • Darba laiku no 08:00 - 17:00.

* Darba piedāvājums uz laiku līdz 1,5 gadam

Sūti savu CV ar norādi “Grafiskais dizaineris”. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks izvirzīti 2. kārtā.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā (kā reģistrēts vai nereģistrēts lietotājs).

Darba sludinājuma numurs
#208457

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pagaidu darbs
Alga: No 950 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 13. augusts
Ievadīts:
2020. gada 31. jūlijs

Grafiskais dizainers(-e) / sociālo tīklu administrators(-e) Grafiskais dizainers(-e) / sociālo tīklu administrators(-e)

Kotryna, SIA

Skatīt visu

Grafiskais dizainers(-e) / sociālo tīklu administrators(-e)