Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Izglītības un skolu psihologs/-ģe

CVMarket.lv klients
Jelgavas novads

Darba apraksts

Jelgavas novada Šķibes pamatskola ​piedāvā darbu izglītības psihologam pamatizglītības un pirmsskolas posmā.

Adrese: Skolas iela 3, Nākotne, Glūdas pagasts, Jelgavas novads, LV 3040

Darba uzsākšanas laiks 01.09.2020.

Pienākumi:

  • Veikt individuālo darbu ar izglītojamajiem.
  • Veikt grupu darbu ar izglītojamajiem.
  • Sadarboties ar izglītojamā vecākiem, lai sniegtu atbalstu bērnam viņa attīstības veicināšanā.
  • Sadarboties ar pārējo atbalsta personālu.
  • Konsultēt pedagoģisko personālu un skolotāju palīgus.
  • 3-4 reizes gadā organizēt vecāku apmācības savu kompetenču ietvaros.

Prasības:

  • Izglītības atbilstība MK noteikumiem Nr. 569 no 2018. gada 11. septembra "Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību".
  • Ir psihologa sertifikāts (izglītības un skolu psiholoģija)
  • Ir veikta reģistrācija psihologu reģistrā.
  • Latviešu valodas prasme augstākajā pakāpē.
  • Nav sodāmības, kas liedz strādāt izglītības iestādē.

Piedāvājam:

  • Nepilnas slodzes darbu - 0,75 likmes (22,5 stundas nedēļā).
  • Darbu uz nenoteiktu laiku.
  • 650.00 eiro (pirms nodokļu nomaksas).
  • Iespēju darbu veikt 3 dienās.
  • Sociālās garantijas (veselības apdrošināšana pēc 1 gada darba).

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208548