Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ķīmijas tehnologa palīgs/-dze

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Darba galvenie pienākumi:

  • aktualizēt normatīvo dokumentāciju: receptes, izejvielu specifikācijas, materiālu specifikācijas, gatavās produkcijas specifikācijas (drošības datu lapas) u.c.;
  • veikt tehnoloģiskā procesa kontroli;
  • sekot gatavas produkcijas kvalitātei;
  • laborantes atvaļinājumā laikā veikt nepieciešamās analīzes.

Prasības kandidātiem

  • profesionālā augstākā izglītība (vēlams, ķīmijas tehnologa specialitātē);

  • darba pieredze laboratorijā, tehnologa vai līdzvērtīga amatā;

  • labas latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas;

  • precizitāte un spēja veikt rutīnas darbu;

  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, Excel);

  • teicamas komunikācijas prasmes;

  • spēja strādāt dinamiskos apstākļos.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • darbu augošā uzņēmumā;
  • iespēju paplašināt savas profesionālās prasmes;
  • konkurētspējīgu atalgojumu.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208288