Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Klientu atbalsta operators/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Uzņēmuma klientu pieprasījumu apstrāde, izmantojot “ticket” sistēmu, e-pastu (tikai rakstiski).
  • Klientu atbalsts: tehnisko pieprasījumu izpilde, sarežģītu jautājumu risināšana, konsultēšana par uzņēmuma platformas darbu.
  • Klientu problēmu risināšana savas kompetences ietvaros.
  • Klientu pieprasījumu šķirošana un nodošana citiem/nākamajiem tehniskā atbalsta līmeņiem.

Prasības kandidātiem

    Kas mums ir svarīgi:

  • Spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu, spēja ātri mācīties.
  • Teicamas krievu un angļu valodas zināšanas rakstiskai saziņai ar klientiem.
  • Augsts atbildības līmenis, labas komunikācijas prasmes un vēlme palīdzēt klientam.
  • Pārliecinošas datora lietošanas prasmes.
  • Loģiskā domāšana, spēja analizēt informāciju.
  • Elastīgums, spēja rast risinājumus nestandarta situācijās, meklēt un pielietot jaunas pieejas darbā.
  • Izturība stresa situācijās, pozitīva domāšana.

  • Kā priekšrocību, mēs uzskatām:

  • Valodu zināšanas: spāņu, itāļu, franču, portugāļu.
  • Pieredze klientu apkalpošanas jomā/tehniskā atbalsta jomā.
  • Iniciatīva, enerģiskums.

  • Stabilu, interesantu un atbildīgu darbu strauji augošā uzņēmumā.
  • Mēneša atalgojumu no 850,00 EUR līdz 1100,00 EUR pirms nodokļu nomaksas.
  • Iespēju augt un attīstīties kopā ar uzņēmumu, realizējot personīgo potenciālu dinamiskā un uz sasniegumiem orientētā darba vidē.
  • Pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu, apmācību, kas saistīta ar darbu uzņēmuma platformā.
  • Aktīvu korporatīvo vidi (svētki, dzimšanas dienas, korporatīvie pasākumi utt.).
  • Darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu.
  • Elastīgu darba grafiku ar iespēju izvēlēties strādāt: darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30,  4/4 no plkst. 13.00 līdz 23.00.
  • Bezmaksas autostāvvietu.
  • Darba vieta: Spilves ielā 35A, Rīgā, Iļģuciemā.

    Prasībām atbilstošus kandidātus lūdzam sūtīt CV ar norādi “Klientu atbalsta operators”.

    Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz tikšanos klātienē. Konfidencialitāte garantēta!

Darba sludinājuma numurs
#210295