2023-04-13 14:47:21

Krāsotāji/-as

CVMarket.lv klients
790 - 1330 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Viens no lielākajiem mēbeļu ražošanas uzņēmumiem Latvijā, SIA "KVIST", saistībā ar uzņēmuma paplašināšanos aicina darbā krāsotājus.

Prasības kandidātiem

Ja Tev piemīt precizitāte, augsta atbildības izjūta un spēja strādāt patstāvīgi, ievērojot darba instrukcijas un izpildes termiņus, esi gatavs/-a jauniem izaicinājumiem un pieredzei, nāc strādāt pie mums!

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Darbu mūsdienīgā un drošā vidē.
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.
  • Līdzfinansētas pusdienas par draudzīgu cenu.
  • Atalgojumu no 790 EUR līdz 1330 EUR.
  • Izaugsmes iespējas.
  • Līdzfinansētu transportu uz/no darba.
  • Ikmēneša bonusus - līdz 25% no bruto algas.

Mūsu darbiniekiem ir iespēja izmantot transportu maršrutos:

  • Taurupe – Ķeipene – Kastrāne – Suntaži – Upmalas;
  • Ķeipene – Madliena – Laubere – Suntaži – Upmalas;
  • Nītaure – Mālpils – Upmalas;
  • Līgatne – Augšlīgatne – Sigulda – Jūdaži – Mālpils –Upmalas;
  • Gauja – Sigulda – Allaži – Allažmuiža – Upmalas.

Pilnas slodzes darbs 3 maiņās.

Darba vieta: Tīnes iela 1, Upmalas, Mālpils novads

Piesakies līdz 2021. gada 11. maijam. Lūdzu ņem vērā, ka mēs sazināsimies tikai ar nākamās atlases kārtas kandidātiem/-ēm.

Papildu informācija par uzņēmumu www.kvist.com