2023-04-13 14:47:21

Līmētāji/-as

CVMarket.lv klients
700 - 1270 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Viens no lielākajiem mēbeļu ražošanas uzņēmumiem Latvijā, SIA "KVIST", saistībā ar uzņēmuma paplašināšanos aicina darbā līmētājus/-as.

Prasības kandidātiem

Ja Tev piemīt precizitāte, augsta atbildības izjūta un spēja strādāt patstāvīgi, ievērojot darba instrukcijas un izpildes termiņus, esi gatavs/-a jauniem izaicinājumiem un pieredzei, nāc strādāt pie mums!

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Darbu mūsdienīgā un drošā vidē.
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.
  • Līdzfinansētas pusdienas par draudzīgu cenu.
  • Atalgojumu no 700 EUR līdz 1270 EUR.
  • Izaugsmes iespējas.
  • Līdzfinansētu transportu uz/no darba.
  • Ikmēneša bonusus - līdz 25% no bruto algas.

Mūsu darbiniekiem ir iespēja izmantot transportu maršrutos:

  • Taurupe - Ķeipene - Kastrāne - Suntaži - Upmalas;
  • Ķeipene - Madliena - Laubere - Suntaži - Upmalas;
  • Nītaure - Mālpils - Upmalas;
  • Līgatne - Augšlīgatne - Sigulda - Jūdaži - Mālpils - Upmalas.

Pilnas slodzes darbs (3 maiņas).

Darba vieta: Tīnes iela 1, Upmalas, Mālpils novads

Piesakies līdz 2021. gada 11. maijam. Lūdzu, ņem vērā, ka mēs sazināsimies tikai ar nākamās atlases kārtas kandidātiem/-ēm.

Papildu informācija par uzņēmumu www.kvist.com