Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Loģistikas speciālists/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Nodrošināt gatavās produkcijas, izejvielu un citu kravu stabilu piegādes ķēdi ar sauszemes transportu, ka arī veikt nosūtamo kravas piegādes termiņu izpildes kontroli.

  • Īsas distancēs (Rīga, Rīgas reģions) izmantot uzņēmuma rīcībā esošo transportu, lai piegādātu produkciju klientiem

  • Veikt ciešu sadarbību un nodrošināt komunikāciju ar transporta kompānijām.

  • Sagatavot nosūtāmo kravu pavaddokumentus (pieņemšanas-nodošanas aktus, PPR un citus nepieciešamus dokumentus).

  • Nodrošināt pieņemšanas-nodošanas aktus, PPR un citus nepieciešamus dokumentus.

  • Kontrolēt un grāmatot transporta ienākošos/izejošos rēķinus.

  • Atskaišu sagatavošana un datu apkopošana.

  • Klientu un partneru konsultēšana. Cieša ikdienas sadarbība ar kolēģiem loģistikas jautājumos.

  • Noliktavas preču nomenklatūras un preču atlikumu pārzināšana.

  • Preču komplektēšana.

Prasības kandidātiem

  • Vēlama divu gadu darba pieredze loģistikas jomā.

  • Iepriekšējā darba pieredze loģistikas vai ražošanas uzņēmumā loģistikā tiks uzskatīta par priekšrocību.

  • Augstākā vai vidējā izglītība transporta vai loģistikas nozarē.

  • Labas datora (MS Office) lietošanas prasmes.

  • Spēja analizēt problēmas un rast risinājumus.

  • Augsta atbildības sajūta un precizitāte.

  • Spēju patstāvīgi organizēt savu darbu.

  • Brīvi pārvaldīt latviešu un krievu valodu, vēlams angļu valodu rakstos.

  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

  • Pamatalga 1000 EUR kopā ar nodokļiem plus piemaksas par ikmēneša mērķu izpildi.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#207887

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 1000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 26. jūlijs
Ievadīts:
2020. gada 13. jūlijs

SIA FARMEKO dibināta 2001. gada 15. februārī ar mērķi veikt uzņēmējdarbību - farmācijas preču mazumtirdzniecībā un medicīnas preču vairumtirdzniecībā.

Sabiedrības darbības pamatā ir farmācijas preču pārdošana aptiekās un medicīnas preču imports un vairumtirdzniecība.

Farmeko SIA ir Abbott Diabetes Care produktu oficiālais izplatītājs Latvijā.

2008.gada pavasarī SIA Farmeko atklāj sanitāro preču ražotni Latvijā, Gulbenes rajona Lizumā, un uzsāk ražot higiēniskos, mitrumu absorbējošos paladziņus, ieviešot tirgū jaunas preču zīmes „SanaSet” un „SanaPet"

Skatīt visu