Lokmetinātājs/-a metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG)

CVMarket.lv klients
No 1076 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Metālapstrādes uzņēmums VALMIERĀ aicina darbā metināšanas operatorus/-es.

​Prasības:

  • Vēlama profesionālā vidējā / arodizglītība metinātāja specialitātē.
  • Spēja intensīvi strādāt, vēlme mācīties.
  • Atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu.
  • Pieredze citos metināšanas veidos (TIG/OAW) tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā.
  • Regulāri izmaksātu, pieredzei, prasmēm un ieguldījumam atbilstošu ikmēneša atalgojumu no 1076 Eur/ mēnesī.
  • Sociālās garantijas.
  • Nepieciešamās apmācības.
  • Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu, citus papildu bonusus.
  • Sakārtotu darba vidi.
  • Summēto darba laiku grafikos: 6:00-14:30/ 14:30-23:00.
  • Palīdzēsim ar dzīvesvietas atrašanu.

Bez nakts darba! Svētdienas un svētku dienas vienmēr brīvdienas!

Gaidīsim Jūsu pieteikumu!

Tālrunis informācijai: 642 07235

Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām!

VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk nekā 55 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā.