Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Maketētājs/-a (pirmsdrukas failu sagatavošana) | Макетировщик (Предпечатная подготовка дизайнов)

CV MARKET klients

Darba apraksts

Tava atbildība:

  • Ienākošo grafisko failu analīze.
  • Dizaina tehnoloģiskā sagatavošana ražošanas procesam.
  • Pirmsdrukas failu sagatavošana (krāsu dalīšana, maketēšana).

Твои задачи:

  • Анализ поступающих графических файлов.
  • Технологическая подготовка дизайна к производственному процессу.
  • Предпечатная подготовка дизайнов (цветоделение, импозиция).

Prasības kandidātiem

Mums ir svarīgi:

  • Ļoti labas iemaņas darbā ar datoru (Adobe, Windows, vēlams Esko).
  • Iepriekšēja pieredze līdzvērtīgā amatā.
  • Augstākā vai vidējā- speciālā izglītība.
  • Orientācija uz rezultātu un kvalitāti, precizitāte.
  • Iniciatīva un profesionālā zinātkāre.

Для нас важно:

  • Очень хорошие навыки работы с компьютером (Adobe, Windows,  желательно знание  Esko).
  • Опыт работы на похожей должности.
  • Высшее или средне-специальное образование.
  • Ориентация на качество и результат, точность.
  • Инициатива и профессиональное любопытство.

Uzņēmums piedāvā

  • Iespējas profesionālai izaugsmei.
  • Stabilu darbu lielā uzņēmumā.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 1000 eiro bruto.
  • Veselības apdrošināšanas korporatīvo programmu.
  • Apmācību darba vietā, kas nepieciešama darba pienākumu veikšanai.
  • Ļoti labu darba vidi jaunā ražošanas kompleksa Mārupē.
  • Draudzīgu kolektīvu.
  • Rūpnīcas ēdnīcu ar zemām cenām.
  • Bezmaksas autostāvvietu.

Līdz uzņēmumam var nokļūt ar sabiedrisko transportu - 10. un 55. autobusu, līdz pieturai "Puķulejas".

Jebkura personīgā informācija, kuru jūs brīvprātīgi mums nododat, tiks apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu apstrādes likumu.

Предприятие предлагает:

  • Серьёзную базу для профессионального роста.
  • Стабильную работу в крупном и развивающемся предприятии.
  • Конкурентоспособную оплату труда, начиная от 1000 евро брутто.
  • Корпоративную программу страхования здоровья.
  • Профессиональное обучение на месте.
  • Хорошие условия труда.
  • Заводскую столовую с меню по специальным ценам для работников.
  • Бесплатную парковку.

На предприятие можно добраться из Риги городским автобусом Nr. 10, Nr. 55 до остановки Puķulejas.

Гарантируем конфиденциальность Ваших данных.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208153

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 1000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 19. augusts
Ievadīts:
2020. gada 21. jūlijs

Ražošanas uzņēmums "POLIPAKS" (www.polipaks.com) ir viens no vadošajiem Baltijas uzņēmumiem iepakojuma materiālu un fleksodrukas ražošanā. Strādājam gan Baltijas tirgū, gan eksportējam savu produkciju uz citām pasaules valstīm. Kā uzņēmums esam orientēti uz attīstību, nepārtraukti investējam modernajās ražošanas iekārtās un tehnoloģijās, kā arī mūsu darbinieku profesionālajā izaugsmē.

Skatīt visu