2023-04-13 14:47:21

Māsa (medicīnas māsa)

CVMarket.lv klients
No 595 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

SIA "Rehabilitācijas centrs "Līgatne" aicina darbā - medicīnas māsu (ūdensdziedniecības kabinetā) uz nenoteiktu laiku.

Prasības:

  • vidējā profesionālā medicīniskā izglītība;
  • reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā;
  • teicamas saskarsmes spējas;
  • pozitīva attieksme pret klientiem un darbu;
  • precīza darba pienākumu izpilde un atbildības sajūta;
  • spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • valodu zināšanas (latviešu, krievu, angļu);
  • cilvēka psiholoģijas pārzināšana un iepriekšēja pieredze līdzvērtīgā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • darbu profesionālā komandā;
  • pilnas slodzes darbu un stabilu darba vidi;
  • atalgojumu sākot no - EUR 595,00 un sociālās garantijas.

Gaidīsim Jūsu CV!

Adrese: “Skaļupes”, Līgatnes pag., Līgatnes nov., LV–4110

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa ietvaros!