2023-04-13 14:47:21

Māsas palīgs/-dze

CVMarket.lv klients
576 - 631 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

SIA “Rīgas 1. slimnīca” aicina darbā māsas palīgu uz pilnu slodzi

  • dienas darbā operāciju bloka acu zālē;
  • diennakts darbā intensīvās terapijas nodaļā.

Piedāvājam:

  • veikt pilnas slodzes darbu summētā darba laika ietvaros atbilstoši grafikam,
  • darba vietu pilsētas centrā,
  • mēnešalgu māsas palīgam operāciju bloka acu zālē Eur 576.00,
  • mēnešalgu māsas palīgam intensīvās terapijas nodaļā Eur 631.00,
  • plus akordalga vidēji Eur 50, sociālās garantijas,
  • ievērojamas atlaides līdz 70% braukšanai pilsētas sabiedriskā transportā (vienam maršrutam mēnesī darba dienām Eur 7; vienam maršrutam mēnesī visām dienām Eur 10; visiem maršrutiem mēnesī visām dienām Eur 16);
  • automašīnas stāvvietu pilsētas centrā par simbolisku samaksu;
  • 25% piemaksa, ja jāveic papildus darbs, aizvietojot kolēģi vai pildot vakanta amata pienākumus;
  • apmaksātas mācību atvaļinājuma dienas;
  • papildus atvaļinājums, ja ir bērni vecumā līdz 14 gadiem, 1 darba diena par katru bērnu kalendārajā gadā, savukārt, ja ir 3 bērni vecumā līdz 16 gadiem vai īpašais bērns vecumā līdz 18 gadiem, - 3 darba dienas kalendārajā gadā;
  • papildus atvaļinājums 3 darba dienas laulību gadījumā;
  • atlaides noteiktiem slimnīcas pakalpojumiem.

Prasības kanditātiem:

  • vidējā profesionālā izglītība,
  • reģistrācija ārstniecības atbalsta personu reģistrā;
  • valodas zināšanas: valsts valodas prasme vidējā līmenī, krievu valodas zināšanas – sarunvalodas līmenī.
  • spēja veidot un uzturēt efektīvu saziņu ar kolēģiem, iesaistīties komandas darbā.

Mēs ne tikai protam strādāt ikdienā, bet paši arī veidojam savu vidi sev apkārt – talkojam, braucam ekskursijās, kopīgi svinam gadskārtu svētkus, mācāmies no citiem un viens no otra un dalāmies ar iegūtajām zināšanām.

ESI kopā ar mums, ESI mūsējais!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".