Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Narkologs/-ģe

CVMarket.lv klients
Ludzas novads

Darba apraksts

Amata pienākumi:

  • Ārstēt cilvēkus, kas cieš no psihiskām slimībām, kā arī ieteikt preventīvos jeb aizsargājošos pasākumus, lai novērstu saslimšanas iespēju vai slimības tālāku attīstību.
  • Iepazīsties ar pacienta medicīnisko un psihiatrisko vēsturi, izvērtēt tā vispārējo fizisko un psiholoģisko stāvokli, veikt dažādas diagnostiskās metodes, piemēram, pārrunas, testu izpildes, medicīniskās pārbaudes.
  • Izvēlēties ārstēšanas metodi, noteikt, vai slimniekam nepieciešama uzturēšanās slimnīcā vai viņš var ārstēties atrodoties mājās.
  • Palīdzēt personām, kuras atkarīgas no psihoaktīvām vielām (narkotikas, alkohols) tikt skaidrībā pašiem ar sevi.
  • Veidot iemaņas izmantot savus iekšējos un ārējos resursus.
  • Atgūt atbildības un dzīves jēgas sajūtu.
  • Sakārtojot savas attiecības ar ģimeni un apkārtējo sabiedrību.
  • Izstrādā Sociālās rehabilitācijas un motivācijas programmu.
  • Novērtē un analizē individuālo sociālās rehabilitācijas plānu rezultātus.

Prasības:

  • augstākā medicīniskā izglītība (ārsta grāds);
  • reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā;
  • sertifikāts psihiatra, narkologa specialitātē;
  • obligātas valsts valodas zināšanas – 3. līmeņa A pakāpe (augstākā);
  • prasme darboties komandā;
  • augsta atbildības sajūta;
  • teicamas saskarsmes spējas.

Mēs piedāvājam:

  • patstāvīgu, atbildīgu un dinamisku darbu;
  • sociālās garantijas;
  • profesionālo izaugsmi;
  • stabilu, drošu un sakārtotu darba vidi;
  • darba vieta – Raiņa iela 43, Ludza.

Ja Jūsu profesionālā kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un izglītības apliecinošu dokumentu kopijas!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#207825