Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Noliktavas darbinieks/-ce

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 199701

Darba sludinājuma numurs

199701

Darba apraksts

  • Metāla izstrādājumu izvietošana noliktavā.
  • Atlasīt materiālu atbilstoši saņemtajiem pasūtījumiem.
  • Sakomplektētos materiālus sagatavot transportēšanai.
  • Pareizi lietot un aizpildīt noliktavas darbam nepieciešamo dokumentāciju.

Prasības kandidātiem

  • Darba pieredze noliktavas darbā.
  • Spēja un vēlme strādāt fizisku darbu (roku darbs).
  • Noliktavas tehnikas vadīšanas prasmes un apliecība.

  • Interesantu un atbildīgu darbu augošā, vienā no nozares lielākajiem uzņēmumiem Latvijā.
  • Stabilu, spējām atbilstošu, motivējošu atalgojumu.
  • Veselības un nelaimes apdrošināšanu, sociālās garantijas.
  • Profesionāla un draudzīga kolektīva atbalstu.
  • Drošu un labiekārtotu darba vidi.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 2. oktobris
Ievadīts:
2019. gada 19. septembris
Bruto alga:
No 800 līdz 1000 EUR mēnesī

BE Group ir vadošs uzņēmums, kas ir specializējies tērauda, speciālā tērauda, nerūsošā tērauda un alumīnija tirdzniecībā un ražošanas pakalpojumu sniegšanā. Mūsu klienti galvenokārt darbojas būvniecības nozarē un apstrādes rūpniecībā Somijā, Zviedrijā un Baltijā. Izmantojot savas plašās zināšanas un efektīvos iepirkumu, loģistikas un ražošanas procesus, mēs klientiem, viņu tērauda un metāla materiālu iegādes vajadzību apmierināšanai, piedāvājam pārdošanu no noliktavas, ražošanas pakalpojumus un tiešās piegādes.