2023-04-13 14:47:21

Operāciju māsa

CVMarket.lv klients
1230 - 1350 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

SIA “Rīgas 1.slimnīca” aicina darbā operāciju māsu uz 1 slodzi darba dienās – dienas darbs.

Piedāvājam:

  • darba vietu, kurā savijas medicīnas vēsture un jaunākās tehnoloģijas;
  • veikt pienākumus summētā darba laika ietvaros darba dienās - dienas laikā;
  • vērtīgu pieredzi sakārtotā un uz attīstību vērstā darba vidē pilsētas centrā;
  • profesionālus un atsaucīgus kolēģus, kas strādā kā vienota komanda;
  • darba samaksu sertificētai medicīnas māsai Eur 990 mēnesī;
  • darba samaksu reģistrētai medicīnas māsai (studējošai operāciju māsas specialitātē)vidēji Eur 798 mēnesī;
  • vēl papildus ir noteikta akorda samaksa - noteikts % no ieņēmumiem par operācijām;
  • ievērojamas atlaides braukšanai pilsētas sabiedriskā transportā (vienam maršrutam mēnesī visām dienām Eur 10; visiem maršrutiem mēnesī visām dienām Eur 16);
  • automašīnas stāvvietu pilsētas centrā par simbolisku samaksu;
  • piemaksa par stāžu ārstniecības jomā;
  • piemaksa, ja jāveic papildus darbs, aizvietojot kolēģi vai pildot vakanta amata pienākumus;
  • 2 apmaksātas brīvdienas katru ceturksni, ja nepieciešams piedalīties semināros/ kursos tālākizglītības punktu iegūšanai;
  • apmaksātas mācību atvaļinājuma dienas;
  • papildus atvaļinājums 2 / 3 dienas gadā, ja iegūta augstākā izglītība (attiecīgi bakalaurs / maģistrs), vai 1 diena gadā, ja iegūst māsas augstāko izglītību;
  • papildus atvaļinājums, ja ir bērni vecumā līdz 14 gadiem, 1 darba diena par katru bērnu kalendārajā gadā, savukārt, ja ir 3 bērni vecumā līdz 16 gadiem vai īpašais bērns vecumā līdz 18 gadiem, - 3 darba dienas kalendārajā gadā;
  • papildus atvaļinājums 3 darba dienas laulību gadījumā;
  • atlaides noteiktiem slimnīcas pakalpojumiem;
  • un vēl ir turpinājums, jo visu nav iespējams uzskaitīt!

Papildus informācija darba meklētājiem no Latvijas reģioniem: atbilstoši preventīvajam bezdarba samazināšanas pasākumam “Nodarbināto personu reģionālās mobilitātes veicināšana”, ja Jūs esat Latvijas reģiona iedzīvotājs un ar Jums tiek noslēgts darba līgums, tad pirmajos 4 mēnešos Jums tiek kompensēti transporta izdevumi uz/ no darba vietas.

Prasības kanditātiem:

  • māsas profesionālā izglītība;
  • reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā;
  • operāciju māsas sertifikāts vai reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā operāciju māsas specialitātē studējošai māsai;
  • zināšanas un prasmes operāciju instrumentēšanā un asistēšanā;
  • zināšanas operāciju bloka darba organizācijā;
  • pārzināt operāciju blokā esošo aparatūru, tās darbības principus, prast to pielietot pacientu operatīvās aprūpes procesā;
  • pārzināt operāciju darba specifiku, tās darba režīmu, aseptikas un antiseptikas pamatnoteikumus, zāļu glabāšanas un dokumentācijas noformēšanas noteikumus;
  • pārzināt aprūpes darba metodes;
  • pārzināt pacientu aprūpes darba dokumentēšanas principus;
  • plānot darbu un izvirzīt prioritātes;
  • apkopot un analizēt datus;
  • pārzināt specialitātē lietojamo medicīnisko ierīču lietošanu un citu ikdienas darbā lietojamo tehnisko līdzekļu darbības principus un lietošanas noteikumus;
  • prasmes strādāt komandā.

Mēs ne tikai protam strādāt ikdienā, bet paši arī veidojam savu vidi sev apkārt – talkojam, braucam ekskursijās, kopīgi svinam gadskārtu svētkus, mācāmies no citiem un viens no otra un dalāmies ar iegūtajām zināšanām.

ESI kopā ar mums, ESI mūsējais!

Gaidīsim Jūsu CV!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".