Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdošanas konsultants/-e

CVMarket.lv klients
Jelgava

Darba apraksts

Uzņēmums aicina savam kolektīvam pievienoties pārdošanas konsultantu.

Galvenie pienākumi:

  • Aktīva uzņēmuma sniegto pakalpojumu pārdošana biznesa klientiem - juridiskām personām (klientu piesaiste pa tālruni, konkurentu pakalpojumu analīze, piedāvājumu sagatavošana un izsūtīšana).
  • Klientu vajadzību izzināšana un izpratne, atbilstošāko sakaru risinājumu piedāvāšana.
  • Regulāru tiešās pārdošanas aktivitātāšu plānošana un īstenošana.
  • Līdzdalība mārketinga aktivitātēs – materiālu, reklāmu sagatavošanā, mājas lapas satura veidošanā, atpazīstamības aktivitāšu plānošanā u.tml.
  • Ar darījumu noslēgšanu saistīto dokumentu sagatavošana, dažādu pārskatu veidošana saistībā ar apzinātajiem potenciālajiem klientiem un to izmantotajiem pakalpojumiem.

Prasības kandidātiem

Nepieciešamās zināšanas un iemaņas

  • Spēja viegli saprasties ar cilvēkiem, komunikabilitāte.
  • Labas latviešu valodas zināšanas (sarunvaloda un rakstība).
  • Vispārējas angļu un krievu valodas zināšanas (sapratne un elementāra saziņa).
  • Pieredze klientu apkalpošanas darbā (uzņēmumu palīdzības dienestā vai pārdošanā).
  • Pieredze dokumentu sagatavošanā (piedāvājumi, līgumi u.c.).
  • Labas komunikācijas, prezentēšanas un pārdošanas prasmes.
  • Spēja pārliecināt un labi justies biznesa vidē.
  • Pašdisciplīna, mērķtiecība, precizitāte un augsta atbildības sajūta.
  • Optimisms un spēja rīkoties operatīvi arī nestandarta situācijās.
  • Interese par IT nozari.
  • Tehniskās zināšanas tīklu tehnoloģijās tiks uzskatītas par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Elastīgu darba režīmu, iespēju savienot darbu ar mācībām vai citu nodarbošanos.
  • Darbu nelielā un draudzīgā kolektīvā.
  • Strādāt vidē, kuras attīstība būs arī Tavās rokās.
  • Vadības atbalstu darba plānošanā.
  • Saņemt individuālajam ieguldījumam atbilstošu atalgojumu.

Darba vieta: Jelgava

Lūgums CV un pieteikuma vēstuli sūtīt līdz 31.09.2020.

UZMANĪBU - sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām!

Darba sludinājuma numurs
#209954