Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdošanas pārstāvis/-e

CVMarket.lv klients
Latvija

Darba apraksts

Darba pienākumi:

  • Produktu pārdošana esošajiem klientiem, jaunu klientu piesaiste.
  • Uz labu sadarbību ar klientiem vērst attiecību veidošana, uzturēšana un attīstība.
  • Cenu piedāvājumu sagatavošana, pasūtījumu pieņemšana.
  • Attiecīgā tirgus sektora izpēte, analīze.

Prasības kandidātiem

Vēlamies Jūs redzēt:

  • Ar iepriekšēju pieredzi pārdošanā.
  • Ar labām komunikācijas un pārliecināšanas spējām, darbīgs un ambiciozs.
  • Ar labām krievu un angļu valodas zināšanām, vācu valodas zināšanas vēlams, bet nav obligātas.
  • Ar B kategorijas autovadītāja apliecība.

Kā priekšrocību vērtēsim:

  • Darba pieredzi HoReCa sektorā vai saistībā ar konditorejām un maiznīcām.
  • Izglītība saistībā ar pārtikas tehnoloģijas jomu.
  • Darba pieredze attiecīgajā jomā.

Uzņēmums piedāvā

Aicinot pievienoties mūsu komandai, piedāvājam:

  • Stabilu, pilna darba laika darbu, augošā uzņēmumā.
  • Atbilstošu apmācību.
  • Darba veikšanai nepieciešamo aprīkojumu (auto, telefons, dators).
  • Motivējošu uz rezultātiem balstītu atalgojumu.

Darba uzsākšanas laiks: cik ātri iespējams

Darba sludinājuma numurs
#209927

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Latvija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 7. oktobris
Ievadīts:
2020. gada 9. septembris

Balt-Hellin SIA - uzņēmums ar 25 gadu pieredzi izejvielu piegādes sektorā pārtikas ražošanai, konditorejām, maiznīcām un HoReCa sektorā.

Skatīt visu