Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdošanas vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
Priekuļu novads

Darba apraksts

Meklējam komandas papildinājumu - pārdošanas projektu vadītāju.

Pienākumi:

  • Aktīva jauno klientu piesaiste un ilgtermiņa sadarbības veidošana ar esošajiem
    klientiem;
  • Preču un pakalpojumu tirgus izpēte, pārdošanas un mārketinga stratēģijas izstrāde un
    vadīšana;
  • Klientu konsultēšana par produktiem un to priekšrocībām;
  • Pasūtījumu apstrāde, kontrole un piedāvājumu sagatavošana.

Prasības:

  • Vismaz divu gadu pieredze aktīvajā pārdošanā;
  • Pieredze ražošanas uzņēmumā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Labas pārliecināšanas un pārdošanas prasmes;
  • Prasme vadīt lietišķas pārrunas;
  • Ļoti labas angļu valodas zināšanas;
  • Iniciatīva un patstāvība pildot darba pienākumus.

Piedāvājam:

  • Motivējošu atalgojumu 1200 EUR (bruto) + bonuss par pārdoto;
  • Motivējoša bonusu sistēma;
  • Profesionālās pilnveidošanās iespējas;
  • Interesantu un dinamisku darba vidi;
  • Citus uzņēmuma piedāvātos bonusus.

Slodze: pilna
Darba vieta: Cēsis
Darba laiks: 8:00-17:00

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli ar norādi "Pārdošanas projektu vadītājs/-a"!

Darba sludinājuma numurs
#209323